2012 Yılının En İyi Telefon ve Tablet Oyunları

0
Sponsorlu Bağlantılar

2012’nin Android ve iOS oyunları

Mobil cihazların gelişerek bilgisayarlarla yarışır hale gelmeleri oyun dünyasınında ilgisini mobil cihazlara çekti. Özellikle iOs ve Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilen oyunlar, milyonlarca oyunsever tarafından severek oynanıyor. Kalitesi ve grafikleri ile bilgisayar oyunlarını aratmayan oyunlar 2012 yılına damga vurdu.

Şimdi sizlere 2012 yılının en çok beğenilen ve en güzel mobil oyunlarını sıralayacağız. Android ve iOS için en iyi 10 mobil oyun burada.Ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu oyunları kesinlikle oynamalısınız…

1.Horn

(Android, iPhone, iPad, 6.99 dolar)

Bir demirci çırağı karakteriniz Horn ile dev canavarlara dönüşen insanları yenmeniz gerekiyor.Infinity Blade‘de olduğu gibi bir yakın dövüş sistemine sahip oyun, yay ve bulmaca çözme gibi çok önemli oynanabilirlik geliştirmelerine sahip. Her yaştan oyuncunun ilgisini çekebilecek olan Horn, 2012’nin en iyi oyunlarından bir tanesiydi.

iPad için indir
iPhone için indir
Android için indir

2.ARC Squadron

(iPhone, iPad, süre kısıtlaması var)

Nintendo 64’ün grafiklerini bir rail shooter ile birleştiren ARC Squadron, sizi galaksiler arası bir savaşa sürüklüyor. Galaksinin her alanında birçok seviye ve ödüllü seviyeler bulunuyor. Seviye sonunda elde ettiğiniz puanları yeni uzay gemilerine, silahlara vs. dönüştürebiliyorsunuz.

iPad için indir
iPhone için indir

3.Angry Birds Star Wars

(iPhone 0.99 dolar, iPad 2.99 dolar, Android ceplerde ücretsiz, tabletlerde 2.99 dolar)

Angry Birds Star Wars, Disney’in Star Wars’u satın almasından sonra onun başına gelen en iyi şeylerden biri olsa gerek. Luke, Han, Obi-Wan, Chewie ve diğerlerinin kılığına bürünen kuşlar, ışın kılıcı sallayabiliyor ve ateş edebiliyorlar. Oyunun harika fizikleri ise hala yerli yerinde.

iPad için indir
iPhone için indir
Android için indir
Android tablet için indir

4.Rayman Jungle Run

(Android, iPhone, 2.99 dolar)

Apple tarafından yılın oyun seçilen Ubisoft yapımı, otomatik ilerleyen harika bir platform oyunu. Rayman: Origins’i temel alan oyun, selefinin çılgın ve eğlenceli yapısını korumayı başarıyor, çok kısa olan bölümleri de uzatıyor.

iPhone için indir
Android için indir

5.Ski Safari

(Android, iPhone, iPad, 0.99 dolar)

Zaman içinde eklenen yeni bölümler, karakterler ve oyun içerikleriyle bizleri etkileyen platform kayak oyunu, son olarak yılbaşına özel bölümüyle ve grafikleriyle göz doldurdu.

iPad için indir
iPhone için indir
Android için indir

6.Beat Sneak Bandit

(iPhone, iPad 2.99 dolar)

Ritm oyunlarını bulmaca tarzıyla başarılı bir şekilde birleştiren ve buna gizli ilerlemeyi de ekleyen Beat Sneak Bandit, oynaması kolay, ancak uzmanlaşması biraz daha zor bir oyun. Yapmanız gereken ise ritme ayak uydurarak engellere ve tuzaklara takılmadan ilerletmek.

iPad için indir
iPhone için indir

7.Punch Quest

(iPhone, iPad, 2.99 dolar)

Sonsuz koşma oyunlarından” Punch Quest’te devasa engelleri aşmanız, beklenmedik darbeler maruz kalmamanız gerekiyor. Düşmanlarınız arasında iskeletleri orklar, hayaletler ve fazlası var. Karakterinizi çeşitli yetenekler,süper hareketler, yükseltmeler vs. ile tam anlamıyla kişiselleştirmeniz mümkün.

iPad için indir
iPhone için indir

8.Real Boxing

(iPhone, iPad, 4.99 dolar)

Konsol kalitesinde grafikleri dokunmatik ekrana taşıyan dövüş oyunu, oldukça iyi bir kariyermoduna sahip. Bu modda dövüşçünüzü eğitebiliyor, geliştirebiliyor ve özelleştirebiliyorsunuz.

iPad için indir
iPhone için indir

9.Jetpack Joyride

(iPhone, iPad ve Android, ücretsiz)

Eylül ayında Android için yayınlanan oyun, “devamlı koşma” oyunlarının en iyilerinden. Amacınız, yüzlerce engeli aşarak ölmeden önce mümkün olduğunca çok altın toplamak. Oyun, esprili yapısı, değiştirilebilen kostümleri, jetpack’leri, power-up’larıyla size kesintisiz bir eğlence sunuyor.

iPad için indir
iPhone için indir

Sponsorlu Bağlantılar

Android için indir

10.The Room

(iPad, iPad mini)

Yılın en iyi puzzle oyunlarından biri olan The Room, bulmacaları, gerçek üsteü atmosferi, göz kamaştıran grafikleriyle iPad 2 ve üzeri için kaçmayacak bir yapım.

iPad için indir
iPad Mini için indir

2012 Yılının En İyi Telefon ve Tablet Oyunları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.