2012’nin Dev Ekranlı En İyi Telefonları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Ekranlı Telefon İsteyenlere

Büyük ekranlı telefonlar 2012 yılında telefon kullanıcıları tarafından fazlasıyla tercih edildi. Özellikle oyun oynarken, video ve film izlerken, çalışırken ve internette gezinirken büyük kolaylıklar sunan  akıllı telefonlar büyük ilgi gördü. Bu ilginin odak noktasında ise Samsung’un Galaxy Note modelleri olmayı başardı.

5 inç ve üzeri ekranlar ile gelen dev ekranlı telefon tablet karışımı cihazlardan birisini almak istiyorsanız aşağıdakilerden birini tercih etmeniz en iyi seçim olacaktır. İşte bütçenize göre dev ekranlı en iyi modeller;

Samsung Galaxy Note

Herşey Samsung Galaxy Note’la başladı. İlk başlarda hoşnutsuzlukla ve tebessümle karşılanan telefon kısa sürede bir hayran kitlesine sahip oldu. Samsung için bu kadarı yeterli oldu…

Ekran boyutu 5.3 inç
Çözünürlük 1,280 x 800
Fiyat 1300 TL

Samsung Galaxy Note 2

… ve serinin ikinci telefonu bir yıl sonra geldi. Samsung Galaxy Note 2’nin ekranı 0,2 inç büyüyerek 5,5 inç oldu. Görüntü oranı değiştirilmiş, 16:9 olmuştu. Böylece bu devasa telefonda film ve video izlemek daha kolay hale geldi. Uzun ömürlü pil, güçlü dört çekirdekli işlemci, 2 GB RAM ve modern işletim sistemiyle Galaxy Note 2, her tür gündelik işin altından kalkabilen bir telefondu.

Ekran boyutu 5.5 inç
Çözünürlük 1,280 x 800
Fiyat 1800 TL

Samsung Galaxy Grand Duos

Samsung, Amerika’daki FCC’ye (Federal İletişim Komisyonu) “Galaxy Grand Duos” için başvuruda bulunmuş durumda. Yeni telefonda 5 inçlik, inanılmaz derecede düşük (480 x 800) çözünürlüklü bir ekran ve çift sim kart desteği bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran boyutu 5 inç
Çözünürlük 800 x 480
Fiyat Henüz belli değil

LG Optimus Vu

LG Optimus Vu doğrudan Note severleri hedef alan bir telefon. Ancak LG burada 4:3 ekran oranı kullanmayı tercih etmiş. Telefonun “kare” görünmesinin nedeni de bu.

Ekran boyutu 5 inç
Çözünürlük 1,024 x 768
Fiyat 450 Avro (yurt dışı fiyatı)

2012’nin Dev Ekranlı En İyi Telefonları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.