3D Basketball Shot Oyunu Nasıl Oynanır? (İnceleme)

0
Sponsorlu Bağlantılar

3D Basketball Shot Nedir?

3D Basketball Shot oyunu isminden de anlaşılacağı üzere 3 boyutlu basketbol oyunudur.Basketbol potasına atış yaptığınız bir oyundur.

Ne İşe Yarar?

3 farklı zorluk seçeneği ile oldukça eğlenceli bir oyundur.Kolay, Orta ve Zor seçenekleri bulunuyor.Basketbolu seviyorsanız boş zamanlarınızda can sıkıntısından kurtaracak güzel bir aletrnatfitir.

Basketbol Oyunu Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyunu ücretsiz olarak buradan indiriniz

Oyunu yükledikten sonra açın.Karşınıza gelecek açılış menüsünde Play (oyna), High Score(yüksek skorlar), Settings(ayarlar) ve Help (yardım) seçenekleri çıkacak.Buradan High Score seçeneğinde yaptığınız en iyi skorları oyunu oynayan diğer rakiplerinizle kıyaslayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Settings kısmında oyunun sesi ve zorluk derecesini ayarlayabilirsiniz.Kolay, orta ve zor seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Play diyerek oyuna başlıyorsunuz.Oyun açılınca potanın sol üst köşesinde skor tabelasını ve sağ üst köşseinde ise Time (süre) tabelasını göreceksiniz.Bu ikisinin arasında ise bulunduğunuz levelde verilen sürede ulaşmanız gereken skoru yazmaktadır.Oyunu ilk açtığınızda Süre 45 Sn’den başlar ve birinci levelde 30 sayı atmanız gerekmektedir.Atacağınız sayılar uzaklık ve yakınlık durumuna göre üçlük yada ikilik olarak hesaplanır.

Birinci leveli başarıyla geçince ikinci levele geçmek için “continue” deyiniz.İkinci levele geçince ulaşmanız gereken skor bu defa 55 olacaktır ve süre ise 35 sn den başllayacaktır.Her level geçince ulaşmanız gereken skor ve süre değişiyor.Skor arttıkça süre giderek kısalıyor.

Elde ettiğiniz yüksek skoru ise “Submit” diyerek paylaşıyorsunuz.

Oyunu oynarken ara vermek istediğinizde seçeneklerden oyunu “pause” yapabiliyorsunuz.Yani durdurabiliyorsunuz ve isterseniz tekrar devam edebiliyorsunuz.

3D Basketball Shot Oyunu Nasıl Oynanır? (İnceleme)
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.