500 Mbps İnternet İçin Elektrik Tesisatı Kullanan Ürün

0
Sponsorlu Bağlantılar

TP-LINK TL-PA511 Adaptörü

Kablolara bağlı kalmadan internetten yararlanmak isteyenler genel wi-fi destekli ürünler kullanırlar. Bu sayede kablosuz olarak internete bağlanabilmekteler. Doğrusu kablosuz veri aktarımı sağlayan bu teknoloji oldukça fazla kullanılmakta. Buna neden olarak sağladığı kolaylıklar örnek verilebilir.

Kablosuz veri aktarma teknolojisi sağladığı birçok avantajın yanında önemsiz kalan bazı küçük dezavantajlarda sağlamakta. Bahsedilen dezavantajların başındada veri iletiminde yaşanan bazı yavaşlamalar. TP-LINK ürettiği yeni bir ürünle bu konuda daha hızlı veri iletimi sağlayabileceğini belirtti. Yeni ürün evde var olan elektriktesisatı üzerinden 500 Mbps gibi oldukça yüksek bir hızda internet bağlantısı sağlamayabiliyor.

Ürün bir adaptör şeklinde  ve internete bağlanmak istenen ortamda  prize takılarak kullanılabiliniyor. Bu cihaz sadece bilgisayarların internete bağlanmalarını sağlamıyor aynı zamanda oyun konsollarının, ağ depolama cihazlarının, smart tvlerin ve diğer internet bağlantısına ihtiyaç duyan cihazlar içinde kullanılabiliyor.

500 Mbps İnternet İçin Elektrik Tesisatı Kullanan Ürün
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.