Acer Aspire 7600U – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

Acer’den Dokunmatik Ekranlı Hepsi Bir Arada PC

Acer, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.Acer Aspire 7600U modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

Acer Aspire 7600U modelinin özelliklerine bakalım;

Acer Aspire 7600U Özellikleri ve Fiyatı

Acer’ın ikinci Windows 8’li hepsi bir arada PC’si, 27 inç’lik dokunmatik ekranla geliyor ve Full HD çözünürlük sunuyor. Küçük kardeşi gibi, bu bilgisayar da gücünü Intel Ivy Bridge’den alıyor.

Aspire 7600U modelinde NVIDIA GT640M ayrık grafik birimi bulunurken aynı zamanda Real Sound Lab CONEQ hoparlörler ve HDMI giriş ve çıkışları bulunuyor. Böylelikle bu monitör bilgisayarlar oyun konsolları veya diğer görüntü kaynakları için bir monitör gibi de kullanılabiliyor. Wi-Fi a/b/g/n, Bluetooth, bir çift USB 3.0 portunun yanı sıra 7600U’da dört adet USB 2.0 portu da yer alıyor. Daha küçük makinede ise üç adet USB 2.0 portu bulunmakta.

1 TB kapasiteli sabit diskin yanı sıra çoklu format desteğine sahip kart okuyucu da her iki modelde bulunuyor. Aslında dokunmatik ekran özelliği de opsiyonel olarak sunuluyor. Acer bu modelinde dokunmatik ekran özelliğine sahip olmayan versiyonlarını da satacak. Dokunmatik ekran özellikli Acer Aspire 7600U gelecek ayın sonunda 1899 dolarlık yurt dışı satış fiyatıyla piyasada olacak.

Acer Aspire 7600U – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.