Akıllı Telefon Satışları Bilgisayar Satışlarını Geçti

0
Sponsorlu Bağlantılar

Cep Telefonu Bilgisayarı Geçti

Başlığa bakıpta buda ne böyle  hiç akıllı cep telefonları ile bilgisayarlar bir olabilirmi diyenler olacaktır elbet. Zaten başlıkta belirtilen konu bilgisayar satış rakamları ve akıllı cep telefonu satış rakamları ile ilgili.

Cep telefonları ne zamanki bilgisayarlar gibi işletim sistemi kullanmaya başladılar bu durum teknolojinin akıl almaz hızlı gelişimi sayesinde birçok uygulama kullanmaya başlamalarına yol açtı. Tıpkı bilgisayarlara çeşitli işlevler kazandıran yazılımlar gibi.

Cep telefonları kullanabildikleri uygulamalarla çok çeşitli işlevleri rahatlıkla görmeye başladılar. Örneğin artık sıradan bir özellik olan internete girebilme özelliği sayesinde internetin nimetlerinden yavaşda olsa yararlanılmaya başlandı.

Bu cihazların mobil yani bir yerden başka yere taşınabilmeleride ayrı bir kolaylıktı. Düşünsenize bir bilgisayarı yanınızda taşımanın neden olacağı zorlukları. Tüm bu nedenler ve daha sayamadığımız birçok neden akıllı cep telefon satışlarının ilk kez bilgisayar satışlarından fazla olmasını sağladı.

Akıllı Telefon Satışları Bilgisayar Satışlarını Geçti
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.