Akıllı Telefon Savaşları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Telefon Rekabetinde Son Durum

Akıllı telefonlar gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yer almaktalar. Neredeyse akıllı telefonlar çoğu alanda bilgisayarların yerine kullanılmaktalar. Nedeni kullanabildikleri uygulamaların artması ile beklenenden daha fazla işlev görebilmeleri. Bu durumda piyasada akıllı telefonların çoğalması normal çünkü her üretici firma belli kesimleri hedef alarak ürünler üretmekte.

Akıllı telefonların Pazar paylarının her geçen gün dahada fazla artış gösterdiği düşünülürse bu alanda bir rekabet yaşanması kaçınılmaz olur. Çünkü artan Pazar payından daha fazla pay almak isteyen teknoloji şirketleri oluşan rekabet ortamında rakiplerini geride bırakmak için devamlı olarak ya var olan ürünlerine yeni özellikler ekleyerek yeniden piyasaya sürmekte yada yeni teknolojiler içeren ürünleri üretme yoluna gitmekteler.

En büyük rekabet doğal olarak ilk sıralarda yer alan teknoloji şirketleri arasında yaşanmakta. İlk sıralarda olan iki ezeli rakip Apple ve Samsung şu sıralarda büyük bir rekabet savaşına girmiş durumdalar. İki firmada piyasaya çıkaracakları  yeni ürünlerle yarışagirecekler ancak rekabet sonucu kimin galip geleceğini görmek için beklemek gerekecek.

Akıllı Telefon Savaşları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.