Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Alacak HTC Telefon Modelleri Belli Oldu!

0
Sponsorlu Bağlantılar

HTC telefon sahiplerinin uzun zamandır açıklanmasını beklediği Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacak modelleri resmen açıklandı.HTC tarafından yapılan açıklamada Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacak modeller duyuruldu.

Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacak modelleri açıklandı ve fakat güncelleme tarihleri konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. En azında telefonunuzun Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alıp almayacağını öğrenmiş olacaksınız.

HTC’nin kriteri 512 MB oldu.Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin bir HTC modeline gelmesi için ön şart 512 MB belleğinin bulunması oldu.Eğer sizin HTC telefonunun 512 MB’dan düşük bir belleğe sahip ise Ice Cream Sandwich güncellemesinden öteye gidemeyecek.

Yani HTC One X ve HTC One S modelleri Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini yükleyebilecek. Fakat One V ve Desire C modellerinin güncellemeden mahrum kalacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Güncellemeyi alacak modeller yalnızca One X ve One S ile sınırlı kalmayacak ve HTC 2011 yılında piyasaya sürdüğü bazı telefonlar için de güncellemeyi yayımlayacak.

Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Alacak HTC Telefon Modelleri Belli Oldu!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.