Android Cep Telefonları İçin Oyunlar

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android İşletim Sistemlerine Özel Oyunlar

Android işletim sistemli cep telefonları piyasaya çıktıkta sonra bu telefonların kullanımı hızla yayıldı ve yayılmaya da devam etmekte. Dolayısıyla bu telefonların ihtiyaçları da doğmakta. Bunlardan birisi de bu telefonlar için mevcut oyunlar. İşte bu doğrultu da android işletim sistemli cep telefonlarına özel yüksek çözünürlüklü oyunlar çıktı. Akıllı telefonlar artık oyun performansları ile de konsollara gözdağı veriyor. İşte Gameloft tarafından geliştirilen yepyeni 10 yüksek çözünürlüklü oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft’tan Yepyeni Oyunlar

Bir süre önce ödeme sorunları nedeniyle online mağazası tepki çeken Gameloft, tüm sorunları giderdiğini ve kısa bir süre içersinde yepyeni oyunlarla bomba gibi bir dönüş yapacağını duyurmuştu. Bunun üzerinden çok geçmeden popüler mobil oyun geliştiricisi, yeni yıla özel yepyeni 10 mobil oyunu duyurdu.

Yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan bu oyunları oynayabilmek için donanımı hayli sağlam bir akıllı telefona ihtiyacınız var. Tom Clancy’s Splinter Cell, Let’s Golf 2, Real Soccer 2011, Brother in Arms 2, Spiderman Total Mayhem, GT Racing gibi önemli yapımların yer aldığı oyunlar içersinden Hero of Sparta ücretsiz olarak indirilebiliyor. Google Nexus S’i de destekli cihazlar altına alan Gameloft, oyunlar için eğlenceli bir video yayınlamayı da ihmal etmemiş. Aşağıda yer alan videodan Gameloft’un bu keyifli görsel şölenini izleyebilirsiniz.

Üretici site linki: Android Cep Telefonları İçin Oyun indir download

Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.