Ana Sayfa » Mobil » Android Google Hesabını Nasıl Silebilirim?

Android Google Hesabını Nasıl Silebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin sorunuz:

Android google hesabı nasıl silebilirim? 

Bizim cevabımız:

Android’de hesap ekleme veya kaldırma

Android işletim sistemli cihazınıza istediğiniz gibi Google Hesabı ve Microsoft Exchange ActiveSync hesabı kullanmanız mümkün. Üstelik birden fazla hesap da kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda bunların dışında uygulamalarınıza bağlı olarak diğer hesap türlerini cihazınıza eklemeniz mümkün.

Şimdi sizlere Google Hesabı ve Microsoft Exchange ActiveSync hesaplarını cihazınıza Hesaplar ve Senkronizasyon ekranından nasıl ekleyeceğinizi anlatacağız. Diğerlerini ise o tür hesaplarla çalışan bir uygulamayı kullanarak eklersiniz. Örneğin, IMAP ve POP3 e-posta hesaplarını E-posta uygulamasıyla ekleyebilirsiniz.

Burada açıklanan Hesaplar ve senkronizasyon ayarları ekranını görüntülemek için:

 1. Bir Ana Ekran veya Tüm Uygulamalar ekranından, Ayarlar simgesine  dokunun.
 2. Kişisel altında, Hesaplar ve senkronizasyon‘a dokunun.

Hesap nasıl eklenir?

Bazı hesapları eklemek için, hesabın bağlanacağı hizmetle ilgili olarak bir sistem yöneticisinden ayrıntılı bilgi almanız gerekebilir. Örneğin, hesabın alan adını veya sunucu adresini bilmeniz gerekebilir.

 1. Ayarlar > Kişisel > Hesaplar ve senkronizasyon‘a gidin.
 2. Hesap ekle‘ye dokunun.
 3. Eklenecek hesap türüne dokunun.
 4. Hesapla ilgili bilgileri girmek için ekrandaki adımları izleyin.Çoğu hesap bir kullanıcı adı ve şifre gerektirir; ancak ayrıntılar, hesabın türüne ve bağlanmakta olduğunuz hizmetin yapılandırmasına bağlıdır.

Hesabın türüne bağlı olarak, senkronize etmek istediğiniz veri türlerini, hesabın adını ve diğer ayrıntıları yapılandırmanız istenebilir.

İşlemi tamamladığınızda, hesap Hesaplar ve senkronizasyon ayarlarındaki listeye eklenir. Hesabı yapılandırma şeklinize bağlı olarak, e-posta, kişiler ve diğer bilgiler cihazınızla senkronize edilmeye başlanır.

Hesap nasıl kaldırılır?

Hem hesabın kendisini hem de hesapla ilişkili e-posta, kişiler, ayarlar gibi tüm bilgileri cihazınızdan silmek amacıyla hesabı kaldırabilirsiniz.

 1. Ayarlar > Kişisel > Hesaplar ve senkronizasyon‘a gidin.
 2. Silinecek hesaba dokunun.
 3. Menü simgesi > Hesabı kaldır‘a dokunun.
Android Google Hesabını Nasıl Silebilirim?
2.42 (48.3%) 53 oy
Sponsorlu Bağlantılar


Etiketler:

Nasıl Buldular? : google play hesabından nasıl cıkılır, google play den nasil cikilir, google play store dan nasil çıkılır, google play store hesabından nasil cikilir, google hesab,

Yorum (3)

 1. isimsiz çocuk . diyor ki:

  çok tşklr artık giriş yapabiliyorum

 2. omer diyor ki:

  AYARLAR VARDA BENDE KİSİSEL HESAP FALAN YOK NE YAPCAM

 3. Göktürk diyor ki:

  Eğer telefonunuzda bir gmail adresi yoksa o zaman sorun da yok demektir. bu durumda kendi gmail adresinizi girip telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanacaksınız. Eğer bir gmail adresiniz yoksa o zaman önce kendinize bir gmail adresi açmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir