Android İçin En İyi Araçlar Uygulamaları İndir

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefon ve Tabletler İçin Gerekli Uygulamalar

Android Sistemin en faydalı uygulamalarını sizler için ayırdık. Birbirinden güzel uygulamalar sizleri bekliyor. Çeşitli çeşitli uygulamalar. En seçkin ve en güzel uygulamalar. Grafik ve efekt bazında en beğenilen uygulamaları topladık sizler için.

Android İçin En İyi 10 Ücretsiz Araçlar Uygulaması

Adobe Air

Android İçin Adobe AIR Uygulaması Açıklaması Adobe AIR ile favori web uygulamalarının keyfini çıkarın. Adobe AIR, sizinle her zaman favori web uygulamaları var olanak tanır. AIR uygulamaları, yerel bir app kolaylık sağlayan bir tarayıcı olmadan cihazınızda çalıştırın.

Android İçin Adobe AIR Uygulaması İndir

Barometer HD

Android İçin Barometer HD Açıklaması Motorola Xoom yerel barometrik basınç ve yükseklik gösterir. Barometre HD inHg, mmHg, hPa, atm, milibar dahil olmak üzere, farklı birimler mevcut barometrik basınç gösterir.

Android İçin Basınç ve Yükseklik Ölçme Uygulaması İndir

Google Translate (Google Çeviri)

Android İçin Çeviri Programı Google Translate Açıklaması Google Translate 50 dilde anında tercüme sağlar. Bilmediğiniz kelimeleri istediğiniz dilden istediğiniz dillere çevirmenize yardımcı olur. Cebinizde böyle bir imkanın bulunması gerçekten çok önemli bir durum.

Android İçin Google Translate İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Flash Player

Android İçin Flash Player 10.3 Açıklaması Flash Player ile videolar, oyunlar, uygulamalar ve daha fazlası cihazınıza FULL web getirin.Flash Player, tam bir internet tarama deneyimi sağlar.

Android İçin Flash Player İndir

Shooper

Android İçin Google Shopper Açıklaması Google’dan Yeni bi uygulama: Cep telefonunuzun kamerasıyla ürünleri hızlı ve uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kameralı cep telefonu ile hızlı ürünler ve fiyatları bulun.

Android İçin Google Shopper Uygulamasını İndir

Android İçin Diğer En İyi 5 Araçlar Uygulaması

Android İçin En İyi Araçlar Uygulamaları İndir
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.