Android İçin En İyi Haberleşme ve Sohbet Uygulamaları İndir

0
Sponsorlu Bağlantılar

En İyi 10 Android Sohbet Uygulaması

Android Sistemin en güzel ve en çok indirilen haberleşme ve sohbet uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. E-mail, messenger gibi sohbet ve iletişim programlarına ücretsiz bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Sadece on dakikanızı ayırarak sizler için en faydalı ve ihtiyaç duyduğunuz programları indirerek pişman olmayacağınız bir iş yapabilirsiniz.

Android İçin En İyi Sohbet Uygulamaları

Gmail

Android İçin Gmail Açıklaması Gmail uygulaması: itme, senkron, konuşmalar, entegrasyon, arama, ve daha fazlası. Rehber ve Android ile entegre özel Gmail uygulaması.

Android İçin Gmail Uygulaması İndir

Handcent SMS

Android İçin Handcent SMS Açıklaması Handcent SMS Android telefonu için güçlü bir ücretsiz SMS / MMS AraçlarıHandcent android telefonlar, stok android mesajlaşma uygulaması daha özellikleri tamamen özelleştirilebilir ve daha fazlası için tam mesajlaşma gücü ortaya çıkarır.

Android Telefonlar İçin Ücretsiz SMS Uygulaması İndir

Opera

Android İçin Opera Web Tarayıcısı Açıklaması Veri üzerinde tasarruf edebilirsiniz Opera en hızlı mobil tarayıcı. Tamamen ücretsiz. Hızlı hızlı sunan mobil cihazlar için bir web tarayıcısı. Opera Mini Opera sunucuları Web sayfaları daha hızlı yüklenmesi için sıkıştırmak için kullanır.

Android İçin Opera Web Tarayıcısı İndir

Yahoo! Messenger

Android İçin Yahoo! Messenger Açıklaması Android için yapılan zengin Yahoo Messenger, daha hızlı, daha akıllı yaşayınAndroid için resmi Yahoo Messenger uygulaması.

Android İçin Yahoo! Messenger Uygulaması İndir

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger ile artık SMS’lere veda edeceksiniz. İnternetin olduğu her yerde sevdikleriniz ile gerek sohbet gerekse iş için ücretsiz olarak hem sesli hem görüntülü görüşün hemde mesajlaşın.

Android İçin MSN Messenger Uygulaması İndir

eBuddy Messenger

Sohbet, birden fazla MSN, Facebook, Yahoo, AIM, ICQ, GTalk, MySpace ve Hyves hesapları…Her yerde eBuddy Messenger ile sohbet edin. MSN (Windows Live Messenger veya WLM), Facebook, Yahoo, MySpace, Gtalk (Orkut), ICQ, AIM (AOL) ve Hyves tüm arkadaşlarınız ve ailenizle her zaman bağlı kalın.

Android İçin eBuddy Messenger Uygulaması İndir

KakaoTalk

Android İçin KakaoTalk Açıklaması Dünyanın her yerinde ücretsiz grup veya bire bir sohbetler keyfini çıkarın. 18 milyondan fazla kullanıcıyı destekleyen, ücretsiz iletişim uygulaması, arkadaş sınırsız sayıda Grup sohbeti, Sesli not herhangi bir Android ve iPhone […]

Android İçin KakaoTalk Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Skype

Android İçin Skype Açıklaması Skype’tan Skype’a ücretsiz görüntülü görüşme yapabilir ve hareket halindeyken Skype fiyatlarıyla telefonlara çağrı yapabilirsiniz.Hareket halindeyken büyük Skype fiyatla Skype’tan Skype’a ücretsiz çağrılar ve video aramaları veya çağrı telefonları ve sabit hatlara olun.

Android İçin Skype Uygulaması İndir

Yahoo! Mail

Android İçin Yahoo! Mail Açıklaması Android telefon için Posta ile yapılan zengin Yahoo, daha hızlı, daha akıllı yaşayın. Android için resmi Yahoo! Mail uygulaması… Android İçin Yahoo! Mail Özellikleri – Çoklu Yahoo! Mail hesapları – Gelen kutunuzu fotoğraf Önizleme Yahoo Messenger geliştirilmiş bütünleştirme v.b.

Android İçin Yahoo! Mail Uygulaması İndir

Android İçin En İyi Haberleşme ve Sohbet Uygulamaları İndir
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.