Android İçin En İyi Müzik ve Ses Uygulamaları İndir

1
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlarda Müzik Keyfi

Android sistemli cep telefonlarınızda müzik keyfini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız bu programları kaçırmayın! Sizler için Android sistemşn en güzel 10 müzik uygulamasını bir araya getirdik.

Poweramp

mp3, mp4/m4a, ogg, wma, FLAC, WAV gibi birçok ses dosyası formatı desteğine sahip. Bütün desteklenen formatlar için hazır ayarlar bulunmaktadır. Özel hazır ayarları, önceden belirlenmiş per-song/per-list/per-output atama optimize edilmiştir.

Android İçin Müzik Çalar ve Mp3 Uygulaması İndir

Winamp

Android İçin Winamp Açıklaması Android için Ultimate Media Player Dünyanın müzik dinleme programları arasından en üst sıralarda olan Winamp programı şimdi Android’de. Android için Winamp, tam bir müzik kablosuz masaüstü senkronizasyon, iTunes kütüphanesi ithalat, SHOUTcast ile internet radyo istasyonları binlerce erişim yönetimi çözümü sunuyor.

Android İçin Winamp Programı İndir

SoundHound

En iyi müzik uygulamalarından birisi olan bu uygulama sayesinde şarkıları anında tanımaktadır. Ayrıca bulduğu şarkıların şarkı sözlerini de sizlere göstermektedir.

Shazam

Sponsorlu Bağlantılar

Adını merak ettiğiniz şarkıları bulabileceğiniz popüler bir müzik uygulaması. Ayrıca şarkı sözlerini de görme imkanınız var. Diğer yandan uygulamanın kendine ait şarkı listeleri bulunmakta. Böylece yeni çıkan yada hit olan şarkılardan haberdar olacaksınız.

Android İçin Ücretsiz Müzik İndirme Programı İndir

TuneIn Radio

Android İçin TuneIn Radio Açıklaması Keyifli radyo dinleme uygulamasıdır. Gayet canlı, yerel ve küresel bir uygulama olan bu uygulama sayesinde en sevdiğiniz radyo istasyonları, DJ’ler ve programları parmağınızın ucunda.

Android İçin En İyi Müzik ve Ses Uygulamaları İndir
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.