Android İçin En İyi Sosyal Ağ Uygulamaları İndir

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlarda Sosyal Keyif

Android sistemli cep telefonlarınızdan aynı bilgisayarlarınızda olduğu gibi sosyal ağ platformlarında zaman geçirebilir ve çeşitli çeşitli paylaşımlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet edebilir onlarla konusabilir ve hızlı mesajlaşma ile de her türlü iletişime geçebilirsiniz. Fotoğraflarınızı videolarınızı paylaşarak arkadaşlarınız ile birlikte güzel vakit geçirebilir, paylaşımlarınızı beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz.

En İyi Sosyal Ağ Uygulamaları

Myspace

Myspace arkadaş ve bantlar ile irtibatta kalmanızı çok kolay bir şekilde sağlar. Eğer Myspace’yi seviyorsanız, gerçekten Myspace Mobile Android uygulamasını da çok seveceksiniz. Arkadaşlarınızla bağlı kalmak için ücretsiz bir uygulama.

Tango

Sesli ve Görüntülü Konuşma!Tango 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi ve ücretsiz görüntülü görüşmeler yapmanızı sağlar. Tango, telefon ya da tablet yüklü olan başka herhangi bir kişi ile görüntülü konuşmanıza yardımcı olur.

Google+

Android İçin Google+ Açıklaması Cep telefonu için gerçek-yaşam paylaşımı yeniden değerlendirdi.Google + (Plus) Google Etkin bir gelişme hala ve herkes için henüz mevcut değil. Mobil cihazlar için Google + çok basit doğru insanlarla doğru şeyleri paylaşım yapar. Google+ ile arkadaşlarınıza süper-hızlı mesaj gönderebilirsiniz.

Android İçin Ücretsiz Google+ Uygulaması İndir

Twitter

Android için resmi Twitter uygulaması. Arkadaşlar, sevdiğiniz ünlüler ve dünyada ne olup bittiğini anında öğreneceğiniz bir uygulama. Gerçek zamanlı arama, son dakika haberleri, trend konu ve haritalar, dünyada neler olup bitiyor ve çok daha fazlası Android akıllı telefon ve tabletlerinizde.

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Twitter Uygulaması İndir

Facebook

Dünyanın 1 numaralı sosyal paylaşım platformu olan Facebook ile istediğiniz resimleri, videoları, yazıları paylaşabilir yada paylaşılan paylaşımları beğenebilirsiniz. Eğer isterseniz başkalarının paylaşımları sizde paylaşabilirsiniz. Hem yeni arkadaşlıklar kurabilir hemde eski arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.

Diğer En İyi 5 Sosyal Ağ Uygulaması İndir

Android İçin En İyi Sosyal Ağ Uygulamaları İndir
3.5 (70%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.