Android için Flash Player (Video Oynatıcı)

2
Sponsorlu Bağlantılar

Android İşletim Sisteminde Video Oynatma

Flash Player 10.1 anlatım uygulamaları, içerik ve video aygıtları arasında bir Web tarama ödün sağlayan Open Screen projesinin ilk çalıştırma sürümüdür. Flash Player 10.1 Nerede olurlarsa olsunlar içerik müşterilerinize ulaşmasını sağlayan akıllı telefonlar, netbook’lar ve diğer internet bağlantılı cihazlar da dahil olmak üzere mobil cihazlar, geniş bir alanda kullanılabilir.

Tutarlı Flash Player tarayıcı tabanlı runtime işletim sistemleri ve aygıtlar üzerinden kullanıcılara içerik sunmak için en verimli yoludur. Runtime tutarlılık oluşturmak, test ve farklı cihaz, yazılım, ağ ve kullanıcı bağlamlarında içerik dağıtımı maliyetini azaltır ve iş sonuçları artırmaya yardımcı olur.

Hareketlilik için Tasarlanmıştır

Bu çalışmanın grafik ve video donanım hızlandırması ek olarak, render, kodlama, bellek gibi performans iyileştirmeleri, açılış süresi, pil ve CPU optimizasyonları içerir. Bellek kullanımı ve yönetimi, açılış süresi, CPU kullanımı gelişmeler ve render / performans avantajı bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlar betik. Mobil giriş modelleri ve ivme girişi için destek dahil Flash Player 10.1’de yerli cihazın özelliklerinden yararlanmak yeni mobil hazır özellik sunmaktadır. Mobil tarama deneyimi için eşi görülmemiş yaratıcı kontrol ve ifade gücü getiriyor.

SWF Odak Modu

Flash Player 10.1 Mobil tarayıcılar ile sorunsuz entegre destekleyen Touch & SWF Odak Modu aracılığıyla Hareketleri bulunmakta. Fiziksel bir klavye tespit edilirse Flash Player 10.1 TextField desteği ile yerli cihaz sanal klavye kullanımı için destek sağlar. Sanal klavye otomatik olarak yükseltilir. Odaklı metin alanı ve sayfanın görünür bölgede merkezli uygun yakınlaştırılan / o sanal klavye tarafından gizlenmiş değildir. ekran döndürme, gelen aramaları veya diğer sistem olaylar üzerine, herhangi bir mevcut metin girişi korunur.

Kolay Tam Ekran Modu Etkinleştirme

Mobil cihazlarda daha küçük ekran gayrimenkul nedeniyle, Tam Ekran Modu önemli medya, oyun oynamak için bir kullanıcı deneyimi ve diğer zengin içeriği artıracaktır. Yeni bir HTML Parametre, FullScreenOnSelection, geliştiriciler kendi kullanıcıları içeriği üzerinde tek dokunuşla Tam Ekran Modu başlatmak olanak sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazlar için optimize edilmiş SWF Yönetimi

yükleme ve oynatma mobil işlemci ve bellek sınırlamaları için SWF Flash Player 10.1 optimize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için. Örnekleri yüklenir veya yük bir sayfadaki her SWF beklemeden daha çabuk tarama deneyimi sağlayan SWF öncelik, görünürlük ve kullanılabilir bellek ve işlemci kaynaklarına dayalı ertelenmiş.

Geliştiriciler yeni bir HTML parametre, hasPriority aracılığıyla SWF öncelik gösterebilir. Ertelenmiş durumda HTML sayfası yükleme tamamlandıktan sonra ekran ve görünmez örnekleri onlar görünür hale başladı ve kapalı yüklenir.

Flash Player da otomatik olarak bir çağrı geldiğinde ya da alarm CPU kullanımı, pil kullanımı ve bellek kullanımını azaltmak için, söner örneğin, görüntülemek veya ön planda uygulama değildir oynatma SWF ara verilecektir.

Android için Flash Player (Video Oynatıcı) indir

Android için Flash Player (Video Oynatıcı)
2.3 (46.67%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.