Android İçin Kullanıcı Adı ve Şifre Hatırlama Uygulaması – LastPass Password Mgr Premium

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android Cihazlarınız İçin Giriş Bilgisi Hatırlama Uygulaması

LastPass hem bilgisayarlarda hem akıllı telefonlarınızda hemde tabletlerinizde kullanacağınız kullanışlı bir uygulama. Bu doğrultuda Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletleriniz ile internette şifreli bir şekilde kullanıcı girişi yaptığınız bütün internet siteleri için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Kullanıcı Adı ve Şifre Bir Defa Girin

Örneğin Android cihazınızdan Outlook hesabınıza gireceğiniz zaman mail adresinizi ve şifrenizi LastPass’a kaydedin ve bir daha Android akıllı telefon ve tabletinize mail adresi ve şifre girerek zaman kaybetmeyin. Çünkü Android cihazınızdan Outlook hesabınıza her girmek istediğinizde LastPass otomatik olarak mail adresinizi ve şifrenizi gerekli boş alanlara doldurmakta. Ayrıca LastPass ile şifre unutmaya da artık son. Çünkü çok sayıda hesabı olanlar çoğu zaman kullanıcı adını ve şifresini unutmakta.

LastPass-android

LastPass bu soruna da çözüm getirmekte. Android cihazınız ile kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gereken o kadar hesap oluyor ki bir anda herşey birbirine karışıyor. Mesela gmail, hotmail, hepsiburada.com, istanbul bilişim, forum siteleri, vatan bilgisayar, işiniz ile ilgili hesaplarınız, facebook, twitter, yahoo ve daha birçok hesabınıza Android cihazınız ile giriş yaparken hepsinin ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifresini aklınızdan tutmakla, bir yerle yazdığınız notlara bakmakla yada şifremi unuttum işlemleri ile uğraşmakla zaman kaybetmeyin.

Android İçin LastPass Uygulaması İndir Download

Android İçin Kullanıcı Adı ve Şifre Hatırlama Uygulaması – LastPass Password Mgr Premium
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.