Android İçin Max Payne Oyunu – Max Payne Mobile

0
Sponsorlu Bağlantılar

Max Payne Android’de

Android kullanıcıları için harika bir oyun olan Max Payne Mobile, Google Play Store’da yerini almış durumda.iOS ve Android için birlikte yayımlanması beklenirken ilk önce iOS için yayınlanması Android kullanıcılarını kızdırmıştı.Fakat Rockstar Games gecikmeli de olsa oyunu Android için de çıkarmıştı.

Oyunu 2.99 dolar fiyatı ile indirebilirsiniz.Oyunun boyutu 24 MB fakat yükledikten sonra 1.33 GB alan ihtiyacı duyuyor. 1,33 GB’lık yükleme wifi üzerinden yapılması gerekiyor.Oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun Desteklediği Telefonlar

Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, Sony Walkman Z Series Media Player

Oyunun Desteklediği Tabletler

Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, HTC Jetstream olarak belirtiliyor.

Oyunu hemen indirip oynamaya başlamak için tıklayınız…

Android İçin Max Payne Oyunu – Max Payne Mobile
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.