Android, iOS ve Windows 8 İçin Tek Klavye – Logitech K810

0
Sponsorlu Bağlantılar

Bluetooth Illuminated Keyboard K810

Hem Android, hem iOS hem de Windows 8 işletim sistemleri için Logitech tarafından hazırlanan yeni klavye oldukça heyecan verici. Bluetooth Illuminated Keyboard K810 isimli yeni Bluetooth klavye 3 işletim sistemi ile de uyumlu tek klavye oldu.

Logitech tarafından yeni piyasaya sürülen Bluetooth klavye Bluetooth Illuminated Keyboard K810, ay sonunda raflardaki yerini alacak olan Windows 8 işletim sistemini destekleyecek.

Eğer hem Android tabletini var ise, hem iOS cihazınız var ise ve Windows 8 almayı düşünüyorsanız  bu klavye tam size göre.

Ürün sadece 3 farklı cihaz değil iOS, Android ve Windows 8 işletim sistemlerini de destekliyor. Bu sayede farklı platformlar arasında aynı klavyeyi kullanabiliyorsunuz.

İnce ve şık bir tasarıma sahip olan klavye, alüminyum gövdeye sahip. Bütünleşik pile sahip olan ürün USB üzerinden şarj edilebiliyor ve tam dolu pil ile 10 güne kadar kullanılabiliyor. Cihaz Windows 8 uyumlu olduğu için bu işletim sistemine uygun kısayol tuşlarına da sahip. Ürünün tahmini satışfiyatı 99 Euro olarak açıklandı.

Android, iOS ve Windows 8 İçin Tek Klavye – Logitech K810
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.