Android Motor Yarışı Oyunu (Highway Rider) Nasıl Oynanır? İnceleme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Highway Rider nedir?

Motor yarışı oyunlarını Android telefonlarından oynamayı sevenler için güzel bir motor yarışı oyunu olan Highway Rider’ı tanıtacağım.Yüksek adrenalin dolu bu oyun ile eğlenceli dakikalar geçericeğinizden eminim.

26 MB boyutunda olan Highway Rider oyunun Google Play Store’da aldığı puanın 4.4 olduğunuda hatırlatmak istiyorum.Bu oyunu Android 2.2 ve üstü cihazlarda kolaylıkla çalıştırabilir ve oynayabilirsiniz.Peki oyun nasıl oynanır?

Highway Rider nasıl oynanır?

Highway Rider oyununda en çok puanı yapmaya çalışıyorsunuz.Oyunun 2 farklı modu bulunuyor.Bu modlar Arcade ve Fugite.Grafik kalitesi çok iyi olan oyunda eğer yüksek puan almak istiyorsanız yapmanız gereken  motorsikletinizi tehlikeli kullanmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki motorsikletinizi nasıl tehlikeli kullanacağım diyorsanız yapmanız gereken yolda seyir halinde olan araçlara çok yakın olarak geçmelisiniz. (Bunu gerçek hayatta sakın denemeyin:)) Yakınlık derecesine göre ekranda Oh yeah!, Your are Crazy gibi yazılar beliriyor. Bunun dışında kullanabileceğiniz 10 Nitro bulunuyor. Kullandıkça azalan bu Nitro tüplerini, tehlikeli hareketler yaparak doldurabilirsiniz.

Oyunda yarışı ve motorsikleti özelleştirebileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. Buraya Customize seçeneğinden ulaşabilirsiniz. Kazaların ardından puan tablosundaki görseller çok başarılı hazırlanmış.

Uygulamayı indirmek için tıklayın: Highway Rider

Android Motor Yarışı Oyunu (Highway Rider) Nasıl Oynanır? İnceleme
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.