Android Telefon Almadan Önce Android’i Bilgisayarda Deneyin!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Android Kullanma

Android telefon almak mı istiyorsunuz? O zaman Android işletim sistemini deneyip test etmeden önce almayın derim.Bun u nasıl yapacağım derseniz işin kolayı var derim.Evinizde bilgisayarınızdan Android işletim sistemini deneyebilirsiniz.Bunu yapmak için ise ihtiyacınız olan şey telefon emülatörleridir.Şimdi sizlere bilgisayarınızdan Android işletim sistemini denemenize imkan tanıyan emülatörleri tanıtacağım.

Emülatörler ile sistemi denerken bilmeniz gereken şudur; emülatörler bilgisayar donanımınızı kullandığı için işletim sisteminin telefonunda ne kadar hızlı, ne kadar stabil ve güvenilir olacağı bilgisini size vermez.Sadece Android işletim sisteminin arayüzünü inceleyebiliyorsunuz.

Şimdi bu emülatörleri kısaca tanıtayım ve indirme sayfalarının linklerini size vereyim;

Sponsorlu Bağlantılar

1.Android SDK

Google, Android uygulama geliştirme kitini (SDK) ücretsiz olarak sunuyor. SDK’nın içerisinde bir Android emülatörüde bulunuyor. Bu emülatör, aslında geliştirme sırasında uygulamaları test etmeyi amaçlıyor, ancak onunla işletim sistemini de deneyebilirsiniz. Android SDK’yı yüklemenin çokkolay bir iş olmadığını söyleyelim. Yükleme konusunda yardım için buraya başvurabilirsiniz.

2.YouWave

İşletim sistemini tam anlamıyla denemenize izin veren YouWave, entegre uygulama mağazaları yoluyla uygulama yüklemenize izin veriyor. Yazılım ücretsiz olmasa da, 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği, herhangi bir kısıtlama olmadan işlevleri denemenize izin veriyor.

3.BlueStacks

BlueStacks, Android işltim sistemi ortamını size sunmadığından tam bir Android emülatorü değil. Ancak yazılım, Android uygulamalarını PC’nizde çalıştırmanızı sağlayacak araçlar sunuyor. Bir Android’li cihazınız varsa, BlueStacks Cloud Connect ile PC’niz ile cebiniz arasında uygulamalarınızı eşitleyebiliyorsunuz.

4.MobiOne Studio

Geliştiricilere yardımcı olmayı amaçlayan MobiOne Studio, iOS ve Android ortamını emüle edebiliyor. Ancak MobiOne Studio’yu kullanabilmek için 99.95 dolar gibi yüksek bir ücrete katlanmanız gerekiyor. Ancak yazılımın 15 günlük ücretsiz deneme seçeneği muhtemelen işletim sistemindeki tüm işlevleri denemeniz için yetecektir.

Android Telefon Almadan Önce Android’i Bilgisayarda Deneyin!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.