Android Telefonlar için Kamera Uygulaması – Magix Camera MX

0
Sponsorlu Bağlantılar

Magix Camera MX ile Fotoğraflarınızı Profesyonelleştirin

Eğer Android telefonunuz varsa artık çektiğiniz fotoğraflarınızı sadece çektiğiniz paylaşmayacak ve arşivlemeyeceksiniz. Çünkü Magix Camera MX’in android uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğraflarınıza birbirinden güzel efektler verebilir, çektiğiniz fotoğrafınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Camera MX ,Android Marketten ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotograf ve video uygulaması. Mobil telefonlar artık başarılı ve gelişen entegre kameraları ile şip şak diye tabir ettiğimiz basit fotograf makinalarınında yerini çoktan aldı. Eğer telefonla gelen standart klasik uygulama yerine aynı işlemi yapan artı daha eğlenceli hale getiren bir uygulama arıyorsanız bu sağlam alternatifi deneyebilirsiniz.

Zengin Fotoğraf Düzenleme Şeçenekleri ile Özgürleşin

Tüm android mobil telefonlarda farklı çekim modları sunan Magic Camera MX android uygulaması zengin fotoğraf düzenleme seçenekleri. fotoğraf arşivleme ve sosyal platformlara direk paylaşımları ile oldukça dikkat çekici. Kontrast, doygunluk, keskinlik gibi özellikleri kullanabiliyor.Ön kamera ile kendi fotoğrafınızı çekerken zamanlayıcı, flash modlar veya zoom özelliklerini kullanabilirsiniz. Özellikle görüntü efektini isterseniz çekim yaptığımız anda yada daha önceden çektiğiniz fotograflar üzerinde uygulayabiliyorsunuz.

Tek Bir Tuşla Facebook ve Twitter da Paylaşın

Tek bir dokunma ile basit olarak efekti uygulamanız ve paylaşmanız mümkün. Kare kalem çalışması gibi 15 farklı görüntü efektine sahip bu uygulama ile eğlenceli hale getirdiğiniz fotograflarınızı Twitter, Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabilir yada magic online albüm içersinde arşivleyebilirsiniz.

Magix Camera MX Andorid Uygulaması indir

Android Telefonlar için Kamera Uygulaması – Magix Camera MX
2.2 (44%) 5 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.