Android Telefonlar İçin Yedekleme Uygulaması – Titanium Backup ★ root

0
Sponsorlu Bağlantılar

Titanium Backup ★ root İle Yedek Alın

Android işletim sistemi kullanan bir akıllı telefonunuz varsa burada vereceğimiz bilgiler işinize çok yarayacaktır. Bilgisayar kullanıyorsanız yedekleme işleminin nasıl yapıldığını bilmesenizde ne işe yaradığını bilirsiniz. Yedekleme işlemi cihazınızı formatlamak  durumunda kaldığınızda yada cihaz değişikliğinde var olan bilgileri yeniden kurma işlemine alternatiftir diyebiliriz.

Adeta bir can simidi gibi bu gibi senaryolarda kişisel verilerimizi kurtarmanın bir yolu da yedekleme işlemidir. Diyelim ki kullandığımız telefonu formatlamak durumunda kaldık eskiden kullandığımız tüm uygulamaları yeniden kurmak gerekecek. Bu gibi bir durumda eğer daha önceden yedekleme işlemi yapmışsak işimiz çok kolay hale gelecektir.

Maalesef android sistemlerde yedekleme işlevi için üçüncü parti adı verilen sistemle beraber gelmeyen ve sonradan kurulabilen uygulamalar sayesinde yedekleme yapılabiliyor. Burada size önereceğimiz uygulama “Titanium Backup” uygulaması. Ayrıca bu uygulamayı kullanabikmek için cihazın rootlu olması gerektiğini belirtelim. Uygulamayı Android Market’ten oldukça kolay bir şekilde buradan indirebilirsiniz.

Android Telefonlar İçin Yedekleme Uygulaması – Titanium Backup ★ root
3 (60%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.