Android ve iPhone İçin Pinterest Uygulaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

Pinterest Uygulaması Nedir?

Son 1 yılda oldukça popülerleşen ve sosyal ağlar arasında hızla yükselen Pinterest, şimdi de iPhone ve Android’de. Pinterest isimli sosyal ağının diğer sosyal ağlardan biraz farkı bulunuyor.Pinterest’de temel olan şey internet üzerinde gördüğünüz ilginizi çeken içerikleri panonuza iğnelemek ve diğerleri ile paylaşmaktır.

Pinterest Nedir? Pinterest Nasıl Kullanılır?

Pinterest Ne İşe Yarar?

Pinterest uygulaması ile, keşfedebilir, koleksiyon oluşturabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Hangi konuda olursa olsun, paylaşmakistediğiniz ya da panonuzda yer vermek istediğiniz görselleri mekan edinebilen Pinterest, bu uygulama ile nerede olursanız olun servise erişmenize ve işlem yapmanıza imkan tanıyor.

Başarılı tasarımı ve kullanılabilirliği ile öne çıkan uygulama, “Pin” işlemini gerçekleştirebileceği gibi popüler ya da özel olarak takip ettiğiniz kişilere ait panoları da görüntüleyebiliyor. “Pin”lenen içerikleri siz de “pin”leyebilir, onlara yorum yapabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazınızdaki kamerayı kullanarak doğrudan “Pin”lemek mümkün.

Android İçin: Pinterest Uygulaması

iPhone İçin : Pinterest Uygulaması

Android ve iPhone İçin Pinterest Uygulaması
4 (80%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.