Angry Birds Space Nasıl Oynanır? İnceleme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere Google Play’in en popüler oyunu olan ve indirme rekorları kıran oyununu anlatacağım .Angry Birds serisinin son oyunu olan uzay bölümü diğer oyunlardan biraz farklı.

Bu yazıda okuyacaklarınız:

Angry Birds Space Nedir? Ne İşe Yarar?

Angry Birds Space, kızgın kuşların çalınan yumurtalarını domuzlardan geri almak için verdikleri savaşı anlatıyor.Angry Birds Space versiyonunda ise mavera uzayda geçiyor.

Angry Birds Space isimli oyun ile oldukça eğlenceli zaman geçirebilir ve uzaya farklı bir şekilde bakabilirsiniz.Oyunda kullanılan gerçekçi uzay kuralları sayesinde de uzay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Angry Birds Space Oynanışı

Angry Birds Space oyunun ücretsiz olarak indirmek için tıklayın; Angry Birds Space

Oyunda ilk önce PIG BANG bölümünü oynuyorsunuz.Bu bölümde toplamda 30 küçük bölüm bulunmakta.Bu bölümde kısıtlı kuşlarla uzay kurallarına göre oyunu oynuyorsunuz.

İkinci bölüm ise Cold Cuts bölümüdür.Bu bölümde de 30 küçük bölüm yer alıyor.Bu bölümde kuşların sayısı artıyor ve zorlu uzay kuralları daha fazla devreye giriyor.Kuralları çözmeniz biraz vaktini alabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Üçüncü bölüm ise DANGER Zone bölümüdür.Bu bölümde de 30 zorlu bölüm yer almakta. Herhalde en çok burada zorlanacaksınız.

Ve son bölüm olan EGGSTEROIDS bölümü.Bu bölümü oynayabilmek için diğer 3 bölüm içerisinde saklı olan yumurtaları bulmanız gerekiyor.Altın yumurtaları bulduğunuz vakit özel olarak hazırlanmış bölümleri oynuyorsunuz.

Oyunun Videosu

Oyunun nasıl oynandığını gösteren videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Angry Birds Space Nasıl Oynanır? İnceleme
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.