Angry Birds Star Wars Nasıl Oynanır? İnceleme (Resimli Anlatım)

0
Sponsorlu Bağlantılar

Angry Birds Star Wars 

Rovio merakla beklenen Angry Birds Star Wars oyununu en sonunda yayımladı.Android için ücretsiz olarak yayımlanan oyunu Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

İlk önce oyunun indirme linkini verelim: Angry Birds Star Wars

Oyunu yükledikten sonra oyunu açalım.

Oyuna giriş

Oyuna ilk girdiğinizde karşınıza gelen açılış penceresinde en sağda bir ok var.O oka tıkladığınız vakit oyunun hikayesinin bulunduğu videoyu izleyebilirsiniz.Videoyu aşağıda veriyorum;

Yine oyunun giriş penceresinde soldaki dişli çarka tıkladığınız vakit ise diğer ayarlara ulaşıyorsunuz.Burada dikkat çekici kısım ise klavye işaretli seçenek oluyor.Bu seçeneğe tıkladığınız vakit Karşınıza “Enter unlock code” seçeneği geliyor.Yani ” Kod klidini girin” seçeneği.Bu nedir diyecek olursanız herhalde kilitli bölümler için kodları girebileceğiniz seçenek diye düşünüyorum.Ana ekrandaki sepet seçeneğinde satın aldığınız JEDI paketleri için verilen kilit kodu olabilir.

Yine giriş ekranının ortasında alışveriş sepetinin yanında kuş simgesine tıkladığınız vakit oyunda bulunan bütün kuşları gösteren bir pencere açılıyor.Burada oyunu oynadıkça açılan kuşlar gözüküyor.

Oyunun bölümleri ve oynanışı

Oyuna giriş yaptığınız vakit 4 farklı gezegen karşınıza çıkıyor ve bir de bonus bölümü.Bu gezegenlerin isimleri sırasıyla;

  1. Tatooine
  2. Death Star
  3. Hoth (yakında)
  4. Path of the JEDI

İlk olarak Tatooine gezegeni ile başlıyorsunuz.Bu gezegende 4 bölüm bulunuyor ve her bölümde 10 ayrı bölüm yer alıyor.Bir bölümü oynamadan biğerine geçemiyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İkinci gezegen olan Death Star’a (Ölüm Yıldızı) geçmek için Tatooine bölümünü oynamanız gerekiyor.

Üçüncü gezegen olan Hoth gezegeni ise henüz oynanamıyor.Bu gezegen yakında yeni bir güncelleme ile aktif olacak.

Path of the JEDI ise sadece bir bölümünü oynayabildiğiniz gezegen.Bu gezegende 40 bölüm var ve bu bölümleri oynayabilmeniz için 1.99 dolar ücret ödemeniz gerekiyor.Herhalde yukarıda bahsettiğim “Enter unlock code” seçeneği bu bölüm için geçerli.

Oyundaki kuşlardan ve karakterlerden bahsetmek gerekirse, 30 farklı kuş ve karakter yer alıyor.İYiler ve kötüler olarak da diyebiliriz.Oyunda farklı olarak görebileceğiniz şeylerden birisi de lazer silahları ve ışın kılıçlarıdır.Oyunda ilerledikçe yeni kuşlar ve silahlar veriliyor.

Angry Birds Star Wars Nasıl Oynanır? İnceleme (Resimli Anlatım)
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.