Anten İçin Sinyal Güçlendirici Sprey

0
Sponsorlu Bağlantılar

 Kablosuz Bağlantı Spreyi

Bir cep telefonunuz varsa en can sıkıcı olaylardan birinin cihazın bazı ortamlarda yeterince şebeke sinyali alamaması sonucu görüşmenizin yarıda kesilmesi. Şebeke sinyallerini daha iyi alabilmek için türlü türlü işlere kalkışmamız bundan dolayı olmakta. Örneğin daha iyi sinyal alır diye yükselmeye çalıştığımız yada aliminyum folyo kullanmaya kalkışmak gibi.

Bu konuda yeni bir teknoloji geliştirilmiş. Yeni teknoloji daha güçlü bir anten yada benzeri bir donanım değil. Bir sprey, öyle sıradan bir sprey değil antene sıkıldığında anteni dahada güçlendiriyor yada herhangi bir şeye sıkıldığında anten görevi görebiliyor.

İlk başlarda inanması güç gibi ama her sinyal için anten güçlendirici olarak kullanılabiliyor. Kablosuz bağlantının olmadığı ya da çok zor sağlandığı yerlerden bile sinyal alınmasını sağlayacak bu buluşla anten teknolojisi hakkında bildiğimiz her şey değişecek gibi gözüküyor.

Ürün patenti Chamtech adlı firmaya ait. Chamtech askeri teknolojiler üreten bir firma olması özelliği ile öne çıkıyor. Google‘ın düzenlediği Solve for X organisazyonunda tanıtılan sprey sinyalleri güçlendirmek ile kalmıyor üzerine sıkıldığı her şeyi anten işlevine getiriyor.

Anten İçin Sinyal Güçlendirici Sprey
4.3 (86.67%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.