Apple TV Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

0
Sponsorlu Bağlantılar

Apple TV Türkiye’de

Apple‘ın Türkiye atağı devam ediyor. Türkiye pazarına giriş yapmaya başlayan Apple, şimdi de Apple TV‘yi Türkiye’ye getiriyor. Ocak 2013 itibariyle Bilkom distribütörlüğü ile Türkiye gelen Apple TV,  film severler  ve arşivciler için harika seçenekler sunuyor.

Apple TV ile iTunes üzerinden hem film hemde müzik satın alıp kendi arşivinizi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca Apple TV üzerindeki her şeyi AirPlay özelliği sayesinde iPhoneiPad ve iPod Touch’ınızdan da yayın yapabileceksiniz.

Apple TV Neler Sunuyor?

Apple TV’nin en dikkat çekici özellikleri arasında dahili HDMI, Wi-Fi veEthernet bağlantı özelliklerinin bulunması.Apple TV ile Yotube videolarını izleyebiliyor ve internetten yayın yapan radyoları dinleyebiliyorsunuz.Ayrıca MobileMe ve Flickr gibi fotoğraf paylaşım sitelerindeki resimleri de görüntülemenize imkan tanıyor.

Yine Apple TV ile 7 binden fazla filmi HD kalitesinde (yarısı) izleyebiliyorsunuz ve en son dizileri de izleyebiliyorsunuz.

Apple’ın iCloud teknolojisi, Apple TV’ye bir başka fonksiyon daha getiriyor.Apple ID kimliğiyle iCloud kullanan tüm Apple kullanıcıları, iCloud’aApple TV üzerinden de erişebiliyorlar. Bu özellik ile iCloud’da saklanan tüm fotoğrafları Apple TV üzerinden ekrana yansıtmak mümkün oluyor.

Apple TV Türkiye Fiyatı

Apple TV‘nin 12 ay taksitli fiyatı KDV dahil 313 TL olacak. Ürünü peşin aldığınızda ise fiyatı KDV dahil 294 TL oluyor.

Apple TV Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.