Apple, Yeni Siri ve Gymkit ile watchOS 4’ü Tanıttı

0
Sponsorlu Bağlantılar

Siri Saat Yüzü ve Gymkit ile watchOS 4’ü Tanıtıldı

Dikkat çekici eklemeler arasında günün saatine, günlük rutinlerine ve Aktivite, Alarmlar ve Apple News gibi uygulamalardan alınan verilere dayanan bileklerin her yükseltilmesiyle dinamik olarak güncellenen yeni bir Siri saat yüzü var. Bütün bunlar daha sonra ekranda gezinilmesi kolay bir arayüzde sunuluyor. Apple ayrıca, Woody, Jessie ve Buzz Lightyear gibi Toy Story karakterlerinin yanı sıra statik görüntüleri desen haline getiren bir Kaleidoscope saat yüzüne sahip yeni saat yüzleri tanıttı.

Aktivite uygulaması şimdi egzersiz hedeflerini tamamlama ipuçları verirken aynı zamanda her birine özel olarak tasarlanmış aylık zorlukları da önermektedir. WatchOS 4 ile müzik uygulaması artık Yeni Müzik Mix’inizi, sık kullanılan müziklerinizi ve çoğu müzik dinlediğinizde otomatik olarak eş zamanlayacak.

Hayatınızın Her Anına Dahil Olan Bir Akıllı Saat İşletim Sistemi

WatchOS 4 ayrıca yüzme egzersizleri için otomatik ayarlarla güncellenmiş bir Workout uygulaması almakta ve yeni hareket ve kalp atış hızı algoritmaları kullanmakta. WatchOS 4’ün en önemli eklemelerinden biri de Gymkit. Cihazınızı uyumlu spor ekipmanları ile eşleştirmenize olanak tanımakta.

Ayrıca, Apple Watch için gökkuşağı şeritli dahil olmak üzere yeni yaz bant renkleri duyurdu. WatchOS 4 bugün son geliştirici önizlemesi olarak sunuluyor ve son halka açık sürüm bu yılın ileri ki dönemlerinde planlanıyor.

Apple, Yeni Siri ve Gymkit ile watchOS 4’ü Tanıttı
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.