Asus Memo Pad ME172V Ekran Görüntüsü Alma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Asus Memo Pad ME172V Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Asus Memo Pad ME172V model tablette ekran görüntüsünü almak oldukça basit bir işlem. Asus Memo Pad ME172V tabletin ekran görüntüsünü almanın tek bir yolu var. O da tuş kombinasyonlarını kullanmak.

Asus Memo Pad ME172V Tuş ile Ekran Görüntüsü Alma

Öncelikle Asus Memo Pad ME172V tabletinizde ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Sonrasında ise “Güç” tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basın ve bir süre bekleyin. Böylece Asus Memo Pad ME172V tabletinizde ekran görüntüsü almış olursunuz.

Zaten ekran görüntüsü alındığı zaman fotoğraf çekerken çıkan sese benzer bir ses çıkacaktır ve ana ekranın üst kısmındaki bildirim bölümünde ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim göreceksiniz.

Asus Memo Pad ME172V Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

Asus Memo Pad ME172V model bir tablette ekran görüntüsü her zaman Galeriye kaydedilir. Galeriye girdiğiniz zaman burada almış olduğunuz ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Asus Memo Pad ME172V Ekran Videosu Kaydetme

Asus Memo Pad ME172V tablette ekrandaki işlemlerin videosunu çekmek için ekstra bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bunun için Google Play Store’a girip “ekran video kaydedici” veya “ekran videosu çekme” şeklinde aramalar yaparak ihtiyacınıza uygun uygulamayı indirin.

Asus Memo Pad ME172V Ekran Görüntüsü Alma
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.