Avea inTouch 3 Large Ekran Görüntüsü Alma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Avea inTouch 3 Large Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Avea inTouch 3 Large model telefonda ekran görüntüsünü almak oldukça basit bir işlem. Avea inTouch 3 Large telefonun ekran görüntüsünü almanın tek bir yolu var. O da tuş kombinasyonlarını kullanmak.

Avea inTouch 3 Large Tuş ile Ekran Görüntüsü Alma

Öncelikle Avea inTouch 3 Large telefonunuzda ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Sonrasında ise “Güç” tuşu ile “ses kısma” tuşuna aynı anda basın ve bir süre bekleyin. Böylece Avea inTouch 3 Large telefonunuzda ekran görüntüsü almış olursunuz.

Zaten ekran görüntüsü alındığı zaman fotoğraf çekerken çıkan sese benzer bir ses çıkacaktır ve ana ekranın üst kısmındaki bildirim bölümünde ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim göreceksiniz.

Avea inTouch 3 Large Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Avea inTouch 3 Large Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

Avea inTouch 3 Large model bir telefonda ekran görüntüsü her zaman Galeriye kaydedilir. Galeriye girdiğiniz zaman burada “Screenshots” isimli bir albüm göreceksiniz. Ekran görüntülerinin hepsi buraya kaydedilir.

Avea inTouch 3 Large Ekran Videosu Kaydetme

Avea inTouch 3 Large akıllı telefonda ekrandaki işlemlerin videosunu çekmek için ekstra bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bunun için Google Play Store’a girip “ekran video kaydedici” veya “ekran videosu çekme” şeklinde aramalar yaparak ihtiyacınıza uygun uygulamayı indirin.

Avea inTouch 3 Large Ekran Görüntüsü Alma
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.