BlackBerry 10 Ne Zaman Çıkacak?

0
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry 10 İle Birlikte İki Telefon Geliyor!

RIM yani Research In Motion, merakla beklenen BlackBerry 10 için en sonunda kesin bir tarih verdi.30 Ocak 2013 tarihin resmen duyuran RIM aynı zamanda bu tarihte BlackBerry 10 işletim sistemli iki akıllı telefonu da tanıtacak.BlackBerry 10 işletim sisteminin duyurulacağı tarihte iki akıllı telefon da tanıtılacak ve cihazların özellikleri ile birlikte fiyatları da belli olacak.

Yeni mobil işletim sistemi FIPS 140-2 sertifikasını henüz aldı. Bu da demek oluyor ki, BlackBerry 10 akıllı telefonlarının ve BlackBerry Enterprise Service 10’un dağıtımını yapmak isteyen devlet organları için bu sertifika kullanılabilir olacak.

RIM’e göre BlackBerry ilk kez resmi tanıtımından önce sertifika alıyor.

Şirket ayrıca, Dünya üzerinde çok sayıda ülkede akıllı telefonların kullanımının sağlanacağı sözünü yineledi  ve cihazları test etmek için ellinin üzerinde nakliyeci ile çalıştıklarını, böylece telefonları ağları için hazır edebileceklerini söyledi.

Research In Motion Başkanı ve CEO’su Thorsten Heins şöyle konuştu: “BlackBerry 10’un üretimi sırasında ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan gerçekten eşsiz bir mobil bilgisayar kullanma deneyimi yarattık. Ekibimiz, müşterilere yenilikçi özelliklerle birleştirilen ve sınıfının en iyisi olan tarayıcı, zengin uygulamalar ve üstün multimedya yeterliliği sunmak için yoğun şekilde çalışıyor.”

RIM aynı zamanda BlackBerry 10 piyasaya çıktığında oyun, üretim, sosyal ağ ve daha fazlasını içeren geniş bir uygulama dizisine sahip olacağını  da not etti.

BlackBerry 10 Ne Zaman Çıkacak?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.