Bütün Facebook Mesajlarını Aynı Anda Silme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Mesajlarını Toptan Silen Eklenti

Facebook’u uzun zamandır kullanıyorsanız büyük ihtimalle mesaj kutunuz fazlasıyla dolmuştur.Bu mesajlar içerisinde istediğiniz mesajı arayıp bulmanız zor olabilir.Yada fazlaca biriken mesajlar canınızı sıkabilir ve temizlemek isteyebilirsiniz.Oturum bütün mesajları tek tek silmek pek akıl karı olmadığı için sizlere küçük bir eklenti tanıtacağız.Bu Google Chrome eklentisi ile bütün Facebook mesajlarınızı aynı anda tek bir tık ile silebileceksiniz.

Facebook Fast Delete Messages adı verilen ve buradaki bağlantı üzerinden erişebileceğiniz Google Chrome eklentisini tarayıcıya dahil ettiğinizde az önce bahsettiğimiz tüm mesajları silme işlemini kolayca yerine getirebiliyorsunuz.

Normalde, bu eklentiyi kurmadığınızda şu şekilde bir görüntü oluşuyor ve silmek istediğiniz her kişiyle konuşma geçmişinize gidip, yukarıda bulunan “İşlemler” üzerinden “Mesajları Sil…” düğmesine tıklamanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat eklentiyi kurduktan sonra konuşma geçmişinize tıklamadan, doğrudan son sohbet ettiğiniz kişileri görüntülediğiniz ekran üzerinde en sağ kısma eklenen kırmızı düğme yardımıyla istediğiniz kişilerin mesajlarını silebilirsiniz.

Elbette tümünü aynı anda silme şansına da sahipsiniz. Bunun için üstte yer alan “Delete All” tuşuna basmanız yeterli.

Facebook mesaj kutusunu hızlı bir şekilde boşaltmak isteyenler için güzel bir eklenti diyebiliriz.

Bütün Facebook Mesajlarını Aynı Anda Silme
3.1 (61.25%) 16 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.