Cep Telefonu Konuşmalarını Kayıt Etme – Smart Phone Recorder 3.6.5

1
Sponsorlu Bağlantılar

Smart Phone Recorder 3.6.5 Cep Telefonu Konuşmalarınızı Kayıt Edin

Smart Phone Recorder programı sayesinde telefonunuzdaki konuşmaları hemen kayıt edebilir ve istediğiniz zaman bunları tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Yani cep telefonunuzu bilgisayara bağladığınız andan itibaren sizi kim ararsa arasın konuşmalarınız bilgisayarınıza kayıt edebileceksiniz.Telefonunuzla yaptığınız konuşmaları program sayesinde rahatlıkla bilgisayarınıza kaydedebilecek, istediğiniz zaman tekrar dinleyebileceksiniz.

Genel Özellikler;

Sponsorlu Bağlantılar

– Programın otomatik kayıt özelliği sayesinde ise bilgisayarınıza bağlı olan telefonunuzu arayan bir kişi olması durumunda ve konuşma başladığı anda kayıt devreye girmekte ve yaptığınız konuşmaları kaydetmektedir. Bu program sayesinde önemli görüşmelerinizi, işletme sahipleri müşteri iletişimlerini ve kayıt altında saklamak istediğiniz her görüşmeyi bilgisayarınızda ses dosyası olarak saklayabilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Telesekreter özelliği sayesinde siz gelen aramalara cevap vermeseniz dahi ayarlamalarınız doğrultusunda program sizi arayan kişiyi bir telesekreter gibi karşılıyor ve gerekli bilgilendirmeyi sağlıyor.

– Kaydettiği ses dosyalarını sıkıştırabilir ve yıllar boyunca yapılan görüşmeleri dahi bilgisayarınızda rahatça saklayabilmenize olanak sağlar. Benzer daha birçok özelliğe daha sahip olan bu kullanışlı yazılım sayesinde yüksek kalitede ses kayıtları yapabilir, tüm görüşmelerinizi kaydederek daha prestijli bir çalışma ortamı sağlayabilir ve görüşmelerinizi belirli bir düzenlemeye sokabilirsiniz. Deneme Sürümünde 5 çağrıyı kaydetme ve her çağrı için 180 saniye kayıt etme sınırlaması bulunmaktadır. Bu sınırlamayı kaldırmak için tam sürümü üretici sitesinden temin edebilirsiniz.

Üretici siteden indirin: Smart Phone Recorder 3.6.5 indir download

Cep Telefonu Konuşmalarını Kayıt Etme – Smart Phone Recorder 3.6.5
2.5 (50%) 8 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

  1. mrb
    Ben samsung marka telefonların yapılan görüşmeleri otomatik olarak kayıt yapıp yapamadıklarını merak ediyorum.Bilgilendiriseniz sevinirim

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.