Cep Telefonu Konuşmalarını Kayıt Etme – Smart Phone Recorder 3.6.5

1
Sponsorlu Bağlantılar

Cep Telefonu Konuşmalarınızı Kayıt Etme

Smart Phone Recorder programı sayesinde telefonunuzdaki konuşmaları hemen kayıt edebilir ve istediğiniz zaman bunları tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Yani cep telefonunuzu bilgisayara bağladığınız andan itibaren sizi kim ararsa arasın konuşmalarınız bilgisayarınıza kayıt edebileceksiniz.

Bu program sayesinde bilgisayara bağlantı kurduğunuz telefona bir arama geldiğinde yada siz birisi aradığınız zaman konuşma başlar başlamaz kayıt işlemi başlar. Böylece sizin için önemli olan görüşmeleri bilgisayarınıza ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Telesekreter Özelliği Var

Programın telesekreter özelliği de bulunmakta. Böylece telefonunuza gelen aramalara eğer cevap vermeseniz otomatik olarak telesekreter arayan kişiye cevap veriyor. Oldukça kaliteli olan program yüksek ses kalitesine sahip.

Yayınlanan deneme sürümünde sadece 5 çağrıyı kaydedebiliyorsunuz. Üstelik bu çağrılarda da sadece 3 dakika kayıt hakkınız var. Sınırsız kayıt için tam sürümü satın almalısınız.

Üretici siteden indirin: Smart Phone Recorder 3.6.5 indir download

Cep Telefonu Konuşmalarını Kayıt Etme – Smart Phone Recorder 3.6.5
2.5 (50%) 8 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

  1. mrb
    Ben samsung marka telefonların yapılan görüşmeleri otomatik olarak kayıt yapıp yapamadıklarını merak ediyorum.Bilgilendiriseniz sevinirim

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.