ChatON – Bütün Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

1
Sponsorlu Bağlantılar

 Akıllı Telefonunuzla Ücretsiz Mesaj Atın

Akıllı telefonlardan mobil olarak internete girenlerin sayısı her geçen gün artmakta. Tabi doğal olarak internete mobil erişimin artması  doğal olarak bu yönde geliştirilen mobil uygulamalarında artmasına neden oluyor. Artış gösteren mobil uygulamaların büyük çoğunlğu web tabanlı anlık mesajlaşma ile ilgili olduğunuda belirtelim.

Web tabanlı anlık mesajlaşma yazılımlarından ChatOn uygulaması yayınlandı. Belirtilen uygulama Android, iOS ve Blackberry için geçerli. Web tabanlı anlık mesajlaşma yazılımları artış gösteren resim ve ses paylaşımı gibi ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla üretiliyor.

İlk çıktığında sadece Samsung modeli cep telefonları arasında kullanılabilen ChatOn uygulaması bu şekilde daha yaygın bir kullanım alanına sahip olabilecek. Bu uygulama ile diğer ChatOn uygulaması kullananlar arasında sadece tek kişi ile değil gurup şeklinde mesajlaşma mümkün.

Ayrıca sadece sesli mesaj değilde resimli yada görüntülü mesaj göndermekte mümkün. Yazılımın bir özelliği daha var diyelimki bir grup arasında mesajlaşma var bu gruba katıldınız guruptaki diğer üyelere gönderilen multimedya içerikleri görebilmeniz mümkün.

ChatON – Bütün Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması
2.3 (46%) 10 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.