Chrome, Firefox ve Explorer Ayarlarınızı Yandex Browser’a Aktarma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Browser İçe Aktarma Ayarları

Türkiye’de uzun zamandır hizmet veren Yandex, kendi internet tarayıcısı olan Yandex Browser’ı kullanıma sunmuştu. Eğer sizde Yandex Browser’ı beğendiyseniz ve kullanıyorsanız, fakat Chrome, Firefox veya Explorer’daki ayarlarımı nasıl Yandex Browser’a aktaracağım diyorsanız işte size bunun yolu.

Öncelikle Yandex Browser’ı aşağıdaki linkten indirip kurun.

Yandex Browser İndir

Yandex Browser’ın hemen üst kısmında yer alan ufak bir çark göreceksiniz. Bu çarka bastığınızda karşınıza çıkan menüden “Favoriler” kısmına geldikten sonra bir sonraki menüde “Favorileri ve ayarları içe aktar” butonunu seçmelisiniz.

Hangi web tarayıcınızda yer alan ayarları içe aktarmak istediğinizi kolayca seçebildiğiniz bu bölüm aynı zamanda hangi ayarları aktarmak istediğinizi de seçmenize olanak sağlıyor. Eğer sadece bir kaç ayarı aktarmak isterseniz bu bölümde onları seçmelisiniz, ayrım yapmak istemiyorsanız varsayılan şekliyle bırakarak ardından “Aktar” seçeneğini kullanmalısınız.

Yandex Browser’ın kullanım kolaylığı ve hızı kurulumundan ayarlarına ve kullanımına kadar kendini öne çıkarıyor. Bu bir kaç basit ayar ve kurulum sayesinde hiç zorlanmadan Yandex Browser’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Chrome, Firefox ve Explorer Ayarlarınızı Yandex Browser’a Aktarma
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.