Çoklu Facebook Hesabı Açma

31
Sponsorlu Bağlantılar

Çoklu Facebook Hesabı Açma Yöntemleri

Tüm dünyanın çılgınca birşeyler paylaştığı paylaşım sitesi olan Facebookta çoklu oturum açmak için internette dolaşan yöntemlere dikkat edilmesse hesabınızdaki tüm bilgilerinize başkaları ulşabilir. Diğer bir deyişle hesabınızı hake edebilirler.

İlk olarak farklı internet tarayıcıları deneyin. Mesela bir tane Facebook hesabınızı Chrome tarayıcısında açarken diğer Facebook hesabınızı Firefox tarayıcınız da. Eğer 3. Facebook hesabınız varsa onu da Internet Explorer’da açın.

Bu yöntemlerden birisi şu şekilde;

İnternet tarayıcınızda Facebook hesabınızı açtıktan sonra o internet tarayıcıda yeni bir gizli pencere açın. Açılan yeni gizli pencerede başka bir facebook hesabınızı açabilirsiniz.

FACEBOOK CRITICISM

Diğer bir yöntem de şu;

1- Önce bu gruba katılın. Hemen sağda yer alan “gruba katıl”a tıklayın.

2- Bu gruba tüm arkadaş listenizi davet edin.

3- Yaklaşık 30 dakika sonra,profilinizde gelecek olan facebook Çoklu oturum linkine tıklayın ve aynı anda birden fazla hesaba bağlanmanın keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar

Dikkat; Tüm arkadaş listenizi davet etmezseniz, çoklu oturum yüklenmeyecektir.

Yukarıdaki bu yöntemi sakın denemeyin. Bu şekilde hesabınıza başkaları kolayca ulaşabilir. Eğer birden fazla facebook hesabını aynı anda açmak istiyorsanız farklı web tarayıcılarında ayrı ayrı hesap açabilirsiniz. Yani hesabınızın birisini internet explorer da, bir diğerini mozilla firefoxta, bir diğerini google chrome da gibi.

Kesin garantili diğer bir yöntem için ise 2017 yılında yayınladığımız yazımızı okuyun.

Chrome’da Çoklu Facebook Hesabı Açma (Mart 2017)

Çoklu facebook hesabı açmanız için sizlere farklı yöntemler söylenirse sizlere tavsiyemiz bu yöntemleri denemeyin.

Çoklu Facebook Hesabı Açma
1.9 (37.82%) 101 oy
Sponsorlu Bağlantılar

31 Yorum

  1. açılmıyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

  2. HERGÜN NORMAL OLARAK ACTIGIM FACEBOOK OTURUMU BİR HAFTADIR AÇILMIYOR. AÇMAK İSTEDİGİMDE SADECE SAYFAM GELİYOR. AMMA GÖNDERİLERE ULAŞAMIYORUM.YARDIMCI OLMANIZI BEKLİYORUM

  3. ardaşlar benim facemi iki kere patlatttılar lütfen bana yardımcı olun yeni hesap açamıyorum hep geçersizz oluyor bunun daha kolay bir yolu yok mu?

  4. uzun süredir sayfama girmiyordumbirisi benim sayfama ve bilgisayara virüs yüklemiş ,çöktübilgisayardakini sildik,yenilettik,fakat bilgisayardaki hesabım başkalarının eline geçmiş benimle ilgili olmayan kötü bilgiler ve masajları sanki ben yüklemişim gibi paylaşmışlar ben giremiyorum arkadaşlarım söylediler hiçbir türlü hesabıma ulaşamıyorum mesajlarımada hesabımı bana geri verirmisiniz mesajlarımada başkalrının girmesini önlermisiniz lütfen

  5. Merhaba nar_alma

    Öncelikle şunu söyleyeyim ki bazı programlar sayesinde şifresi basit olan facebook şifreleri çözülebiliyor. Ama hem senin kullanıcı adını (veya mail adresini) bilen hemde şifre kırabilecek bilgiye sahip bir tanıdığın varsa O’na bir sor derim.

    Gelelim Facebook hesabına nasıl ulaşacağına; facebook a girmek için giriş yaptığın mail adresine girebiliyor musun? Bana bunu bir söyler misin?

  6. Deneyebileceğiniz bir seçenek daha var. Farklı internet tarayıcıları deneyin. Mesela bir tane Facebook hesabınızı Chrome tarayıcısında açarken diğer Facebook hesabınızı Firefox tarayıcınız da. Eğer 3. Facebook hesabınız varsa onu da Internet Explorer’da açın.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.