COMODO’dan Türkçe ve Komple Koruma Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

COMODO’dan Yüzde 100 Koruma

İnternetin yaygın olarak kullanılması beraberinde bazı sorunlarda getirdi.Sorunlardan birini, kişisel veri güvenliğini ele alacağız. Bu konu artan veri paylaşımı ile beraber geldi. Ayrıca bu konunun  ne denli önemli olduğunu anlamak için internette biraz arama yapmak yeterli. Hergün yeni yüzlerce virüs ortaya çıkmakta.

Bu durumda verilerin güvenliğini sağlamak için bir antivirüs yazılımı ve bir de güvenlik yazılımı paketi kullanmak gerek. Yazılım paketi diyorum çünkü artık sadece güvenlik yazılımı yetmemekte.Artık bunun yerine komple bir güvenlik sağlama seti kullanmak gerekiyor. Bu alanda oldukça iddialı bir yazılım olan COMODO ‘dan bahsedeceğim. Bu alanda şimdiye kadar çok başarılı işler yapan şirket şimdide bir ilki yapma iddiasıyla gündemde.

Firma şimdiye kadar hiçbir güvenlik yazılımının sağlayamadığı yüzde 100 virüs güvenliği sunacağını belirtiyor. Firma ABD merkezli ve geniş ürün yelpazesiyle türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Kullanıcılarına zengin seçenekler sunacağı belirtilen firmanın ne derece iddiasını gerçekleştirebileceğini görmek için beklemek gerekecek.

COMODO’dan Türkçe ve Komple Koruma Geliyor!
1 (20%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.