Dell OptiPlex 9010 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

Dell OptiPlex 9010 All-in-One PC

Dell, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.Dell OptiPlex 9010 modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

Dell OptiPlex 9010 modelinin özelliklerine bakalım;

Dell OptiPlex 9010 Özellikleri

23 inç’lik OptiPlex 9010 devrimsel bir tasarıma sahip değil; klasik hepsi bir arada mantığıyla üretilmiş. Full HD çözünürlük sunuyor ve hibrit bir sabit diske sahip. Bu sabit disk, SSD ve HDD’yi aynı kasada birleştiriyor. Sistemin gücünü sağlayansa Intel’in Ivy Bridge işlemcisi.

Akıllı verimlilik

İşletmenizin başarısı için gereken olağanüstü performans ve bağlantı özelliğini yer kazandıran bir tasarımda sunan OptiPlex 9010 Hepsi Bir Arada masaüstü bilgisayarla, verimli bir yöntemle çalışın.

Yüksek performansa ulaşın.

Gerektiğinde Intel® Turbo Boost Technology 2.0’ın sağladığı otomatik hız artışıyla Intel® Core™ i5 veya Intel® Core™ i7 işlemci seçeneklerinden yararlanın. Artı olarak, OptiPlex 9010 Hepsi Bir Arada modelinin geniş depolama alanı ve yüksek bant genişliğine sahip belleğinin de keyfini çıkaracaksınız.
Daha fazlasını keşfedin

Çalışma alanında rahatlığa ve çok yönlülüğe tanık olun.

Yer kazandıran sezgisel tasarımı, dijital yerel monitör desteği ve çevre birimleriniz için esnek yapılandırmalarıyla çalışma alanınızı maksimum düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan bir sistemle konforlu bir şekilde çalışın.
Daha fazlasını keşfedin

Kolay işbirliği başarıyı teşvik eder.

VoIP1 ve Microsoft® Lync aracılığıyla işbirliği yapın ve verileri paylaşın. Etkili iletişim için Hepsi Bir Arada seçenekler arasında Kablosuz LAN, Bluetooth® ve Ethernet Gigabit sayılabilir.
Daha fazlasını keşfedin

Kurumsal düzeyde denetim

Ofis ortamınızın etkili yönetimi artık ulaşabileceğiniz bir noktada. OptiPlex 9010 Hepsi Bir Arada, BT yöneticilerinin sistem yönetimi ve güvenlik protokolleri üzerinde tam denetim sahibi olmalarına olanak tanır ve geleceği etkili bir şekilde planlayabilmek için gereken istikrarı sunar.

Masaüstü bilgisayar filonuzu verimli yönetin.

Çalışma alanınızda benzeri görülmemiş bir BT denetimine ulaşın. Intel® vPro™ uzaktan bant dışı yönetim, masaüstü bilgisayarlar arasında imaj paylaşımı ve Dell’in uzaktan BIOS yönetim işlevselliği, BT verimliliğini artırmaya yardımcı olur.
Daha fazlasını keşfedin

Kuruluşunuz genelinde veri güvenliğine olanak tanıyın.

Dell Veri Koruma2, Güvenilen Platform Modülü (TPM)3 ve kendi kendini şifreleyen sabit sürücüler ve diğer güvenlik özellikleriyle, kritik verilerinizin korunmasına yardımcı olun.
Daha fazlasını keşfedin

Kurumsal sınıf sağlamlık ve destekle sağlanan iş huzurunun keyfini yaşayın.

İşiniz büyüdükçe, donanım sağlamlığı ve desteği bütçenizin yönetiminde ve uzun vadeli tahmini gereksinimlerin belirlenmesinde anahtar rol oynar. Dell ProSupport™ ve Dell Dağıtım Servisleriyle BT’nin en önemli projelere odaklanmasına yardımcı olun.
Daha fazlasını keşfedin

Yaratıcı tasarım

Dayanıklılık için hazırlanan ve çalışma alanınıza uyacak şekilde tasarlanan Dell OptiPlex Hepsi Bir Arada masaüstü bilgisayarlar dayanıklılık, esneklik ve stil sunar.

Dayanıklılık için tasarlandı

İşletmenize en zorlu işlerin üstesinden gelebilecek bir masaüstü bilgisayar gerekiyor. Dayanıklı, servis kolaylığına sahip Dell OptiPlex Hepsi Bir Arada masaüstü bilgisayarla uzun vadeli güvenilirlik sağlamaya yardımcı olun.
Daha fazlasını keşfedin

Sponsorlu Bağlantılar

Masanıza uygun büyüklükte

Dell OptiPlex Hepsi Bir Arada masaüstü bilgisayar, yer kazandıran tasarımı ve esnek donanım yapılandırmaları sayesinde, her türlü ofis ortamına ve her büyüklükte masaya sorun yaşamadan entegre edilebilir.
Daha fazlasını keşfedin

Çevrenin korunmasına yardımcı olmak için tasarlandı

Üst düzeyde verimli güç kaynağı seçenekleri ve çevre bilincine sahip tasarım özellikleri içeren, ENERGY STAR® 5.2 uyumlu OptiPlex masaüstü bilgisayarlarla, enerji tüketimini minimum düzeye düşürmeye ve tasarrufu teşvik etmeye yardımcı olun.

Dell OptiPlex 9010 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.