Dokunmatik Masaüstü Telefon – Polycom VVX 600

0
Sponsorlu Bağlantılar

Dokunmatik Masaüstü Telefon

Dokunmatik özellikli cihazlara bir yenisi daha eklendi.Artık masaüstü telefonları da dokunmatik olarak kullanabileceğiz.Çünkü Polycom tarafından geliştirilen dokunmatik masaüstü telefon ortaya çıktı.Polycom VVX 600 isimli bu cihaz pratik tıklama ve kaydırma özelliği sunuyor ve aynı zamanda video özellikli bir cihaz.

Aynı zamanda Polycom tarafından geliştirilen ve yüz yüze işbirliğine olanak tanıyan yeni opsiyonel video kamerası Polycom VVX Camera, Polycom VVX 500  telefon ile uyumlu bir şekilde çalışarak video konferans görüşmeleri de yapmanıza olanak tanıyor.

Yeni Polycom VVX 600 çözümleri, kablosuz olarak UC&C uygulamalarına ve Bluetooth kulaklıklara entegre olabiliyor.

Polycom VVX özellikleri ve yenilikleri

Büyük multi-touch ekran: Dokunmatik ekran arayüzüne sahip Polycom VVX 600, diğer video özellikli masaüstü telefonlardan  %23 daha büyük olan 4.3” LCD ekranı ile kullanım kolaylığı ve işlevsellik sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Rehbere kolay ve hızlı erişim: Polycom VVX 600, kurumsal rehberlere, anlık mesajlaşmaya ve durum bilgisine erişimin yanı sıra hızlı aramalar için 16 hat görünümünü de destekliyor.

Dahili Bluetooth entegrasyonu: Polycom VVX 600 kullanıcıları aramalarını gerçekleştirirken, akıllı telefonlarda kullandıkları Bluetooth kulaklıkları kullanabiliyor.

BT yönetim ve destek gereksinimlerini de en aza indiren VVX 600; tamamen yenilenen kullanıcı arayüzü, sektördeki gerçeğe en yakın HD görüntü kalitesi ve sadece Polycom tarafından sunulan yenilikçi video, içerik paylaşma ve ses özelliklerinin de yer aldığı 20’den fazla kullanıcı yeniliği sunan Polycom UX özelliğine sahip. Polycom’un web tabanlı konfigürasyon aracı, kurumların VVX 600 çözümlerini hiç bir sürüm yükseltmeye gerek mevcut şebekelerinde uygulamaya geçirmelerine olanak sağlayarak, BT yöneticilerinin VVX 600’ün uygulamasını yönetmesini de kolaylaştırıyor.

Yeni VVX video özellikli masaüstü telefonu, uygun maliyetli, yüksek çözünürlüklü video işbirliği ortamlarına dönüştüren opsiyonel 720p HD Polycom VVX Camera’yı da içeriyor. Kamera,  hiç bir yazılıma gerek kalmadan sadece telefonun üst kısmındaki entegre USB çıkışına yerleştirilerek bir kaç saniye içerisinde kolayca yüklenebiliyor.

Dokunmatik Masaüstü Telefon – Polycom VVX 600
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.