En Dayanıklı Cep Telefonları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kırılmaz, Su Geçirmez ve Sağlam Telefonlar

Telefon piyasasının en gözde ürünleri akıllı telefonlar ancak bu akıllı telefonlar akıllı oldukları kadar sağlam değiller. Eğer dikkatli telefon kullanamıyorum, telefona iyi sahip çıkamıyorum veya işinizden dolayı telefonunuz sürekli zarar görüp kırılıyorsa akıllı telefon kullanmanız biraz zor. Bu gibi durumlarda sizin için en ideal telefon en dayanıklı ve sağlam telefonlar olacaktır.

Şimdi sizlere aşırı soğuklarda, düşmelere karşı, zor şartlar altında kullanılabilecek cep telefonlarını tanıtacağız.Bu telefonlar piyasanın en sağlam ve en dayanıklı cep telefonları;

Samsung B2710 

Dünyanın en güzel görünümlü telefonu olmayabilir, ancak normal şartlar altında Samsung B2710’u kırmanız oldukça güç. Suyun altında bir dakika kalabilen cep, düşürmelere karşı da dayanıklı.

Cihazın LED flaş, GPS, 2MP kamera gibi özellikleri yanında güçlü bir de hoparlörü bulunuyor. Bu sayede fırtınalı havalarda karşınızdakin duymakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Simvalley XT 520SUN 

60 Euro’nun altındaki (yurtdışı) uygun fiyatıyla öne çıkan cep, sert düşmelere oldukça dayanıklı. Üzerinde bir LED aydınlatma ışığı ve güneş paneli bulununan cep, 3G işlevine sahip değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınız telefonun sağlamlığı, darbelere karşı dayanıklılığı dışında sunduğu işlevler sizin için çok önemli değilse, Simvalley XT 520SUN oldukça uygun fiyatlı bir seçenek.

Sony Ericsson Xperia active 

Şık görünümüyle göz alan Xperia active’i durmadan gözetlemek zorunda değilsiniz, çünkü oldukça sağlam bir telefon. Testlerde -15 derecede 12 saat çalışmayı başaran cep, 3 inç’lik bir dokunmatik ekrana, Wi-Fi ve HSDPA bağlantısına, A-GPS, 5MP kamera, microSD ile genişletilebilir bellek, Bluetooth, USB özelliklerine sahip.

Android 4.0 ile çalışan Xperia active, hem modern, hem de sağlam bir cep arayanlar için iyi bir seçenek.

En Dayanıklı Cep Telefonları
2.6 (52.5%) 8 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.