En İyi Dosya Kurtarma Programları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Dosyaları Geri Getirin

Kazara yada istemeyerek bilgisayarınızda çok önemli dosyalarınız silinebilir. Ancak üzülmenize gerek yok.Çünkü silinen dosyaları geri getirmeniz mümkün.Üstelik shift+delete yaparak sildiğiniz dosyaları dahi geri getirebilirsiniz.Tek yapmanız gereken sizler için derlediğiniz dosya kurtarma yazılımlarından birini kullanmak.

Silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz programlar arasında; Recover My Files, Recuva, DiskDigger, Wise Data Recovery ve R-Studio isimli programlar yer alıyor.Şimdi bu programları kısaca tanıtalım;

1.Recover My Files (Ücretsiz)

Recover My Files silinen dosyalarınızı, resimlerinizi, dokümanlarınızı geri getirmenize olanak sağlayan profesyonel bir dosya kurtarma programı.

Recover My Files programını indirmek için tıklayınız…

2.Recuva (Ücretsiz)

Bilgisayarınızdaki silinen dosyaları geri getirmenize yarayan bu ücretsiz program ile yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz.

Recuva programını indirmek için tıklayınız…

3.DiskDigger (Ücretsiz)

DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz resim, video, müzik, doküman gibi dosyalarınızı geri getirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılım.

DiskDigger programını indirmek için tıklayınız…

Sponsorlu Bağlantılar

4.R-Studio (Demo)

FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 ve Ext2FS gibi pek çok dosya sistemini destekleyen R-Studio ile zarar gören dosyaları bile kurtarmak mümkün.

R-Studio programınının deneme sürümünü indirmek için tıklayınız…

5.File Scavenger (Ücretsiz)

Gelişmiş bir dosya kurtarma yazılımı olan File Scavenger ile artık yanlışlıkla sildğiniz ve hemen geri getirmek istediğiniz dosyaları kolayca geri getirebilirsiniz.

File Scavenger programını indirmek için tıklayınız…

En İyi Dosya Kurtarma Programları
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.