En İyi MP3 Programları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Mp3 İçin Gerekli Tüm Araçlar

Mp3’ler hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Bilgisayarınızda, cep telefonunuzda ve mp3 çalarlarınız da çeşitli amaçlar için kullandığınız mp3ler, bazı durumlarda ihtiyacınızı karşılamayabiliyor. Dinlediğiniz bir müziği telefonunuza atmak isteyebilirsiniz ama uzantı buna izin vermiyor. Veya bir video klipte dinlediğiniz müziği mp3 olarak kullanmak istiyorsunuz ama yapamıyorsunuz. İşte bu ve buna benzer bir çok problemi aşmak için sizlere bir MP3 Program paketi hazırladık.

Aşağıdaki programlar ile Mp3’ler hakkında düşündüğünüz her şeyi gerçekleştirebileceksiniz. Mp3 kesme, düzenleme, video’dan MP3 yapma, mp3 format dönüştürme, albüm isimlerini değiştirme, cep telefonu için dönüştürme gibi bütün ihtiyaçlarınızı aşağıdaki programlar karşılayacak.

İşte o programlar;

MP3 Araçları

Free Video to MP3 Converter

Video formatındaki sesleri mp3 formatına dönüştürebileceğiniz harika bir program. Bu program ile *.avi, *mpg, *.mpg, *.mp4, *.wmv, *.asf, *.mov, *.qt, *.3gp, *.3g2, *.swf ve *.flv gibi tüm popüler video formatlarını dönüştürmeniz mümkün.

DVDVideoSoft Free Video to MP3 Converter İndirmek için tıklayınız

mp3DirectCut

MP3 kesme ve düzenleme programı denilince akla gelen ilk program mp3DirectCut olmuştur. Ses kaydetme işini de üstlenen program ile direkt olarak kesme, kopyalama, yapıştırma veya sesi değiştirme gibi bir çok işiniz görebiliyorsunuz.

mp3DirectCut İndirmek için tıklayınız

Video Mp3 Extractor

Bu program ile .avi, .asf ve .wmv formatlarındaki videoların içerisindeki ses dosyalarını yani müzikleri almanızı sağlayan bir programdır. Aldığınız müzikleri ise mp3 formatında kaydetmektedir.

Video Mp3 Extractor İndirmek için tıklayın

Zortam Mp3 Media Studio

MP3 formatındaki müziklerinizi organize etmek için kullanacağınız bu program sayesinde ses CD’lerini yani audio şarkıları mp3 ve wav formatında kaydedebilir wav ve mp3 formatları arasında dönüştürme yapabilir, oynatma listelerini düzenleyebilir, müziklerinizi yeniden isimlendirebilirsiniz. Üstelik ücretsiz.

Zortam Mp3 Media Studio İndirmek için tıklayınız

Mp3tag

Albüm düzenleme yazılımı da diyebileceğimiz bu program ile albüm isimlerini ve kime ait olduğunu Türkçe bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Mp3tag İndirmek için tıklayınız

MP3Cutter

Programın isminden de anlaşılacağı üzere Mp3 kesme programıdır. Kesdiğiniz Mp3’leri farklı dosyalar olarak da kaydedebiliyorsunuz.

MP3Cutter İndirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Free MP3 Sound Recorder

Ses kaydetme programı arıyorsanız Free MP3 Sound Recorder tam size göredir. güçlü bir ses kaydetme programıdır. Mikrofon, internet yayını, Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player, Flash, oyunlar vb.. her türlü sesli ortamdan ses kaydı yapabilir. Kaydettiği sesleri MP3, WAV, OGG, VOX ses formatlarında kaydedebilir. Kayıt sırasında ses kalitesiyle ilgili ayarları da seçebilirsiniz.

Free MP3 Sound Recorder İndirmek için tıklayınız

Allok MP3 to AMR Converter

Allok MP3 to AMR Converter yazılımı, ses dosyalarını ve cep telefonu tarafından kullanılan AMR biçimine dönüştüren güçlü bir AMR Converter programıdır. AMR formatından hızlı ve kolay bir şekilde, WAV, MP3, OGG, WMA, AC3, AMR, 3GP, MP2, RM, RMVB, RAM, VCD, VOB, AVI, MPEG, WMV, ASF, vb dönüştürebilirsiniz.Ayrıca aynı kolaylık ile MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, M4A, AC3, MP2, AMR AMR formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Allok MP3 to AMR Converter İndirmek için tıklayınız

En İyi MP3 Programları
5 (100%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.