En İyi Msn Messenger Eklentileri ve Yamaları

0
Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Yamalar Burada

İnternet üzerinden ücretsiz sesli, yazılı ve görüntülü konuşmanın en önemli yollarından ve ücretsiz yollarından birisi de MSN Messenger’dır.Şimdi sizlere MSN Messenger’da kullanabileceğiniz en kullanışlı ve en iyi ücretsiz eklentileri ve yamaları sunacağız.

Aşağıdaki eklenti ve yamalarla MSN hesabınızı istediğiniz gibi özelleştirebilir ve bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İşte Kullanışlı MSN Eklentileri

Çoklu Msn Açma ( Multi Msn )

Birden fazla Msn Messenger pencesi açmak çok kolay… Tek bilgisayardan aynı anda farklı MSN’ler açabilirsiniz.

Windows Live Messenger programını birden fazla hesap ile aynı anda kullanmak için ihtiyacınız olan yama karşınızda. Birden fazla pencere açabilmenin yanında reklamları ve tabları kaldırmak için de kullanabileceğiniz bu araç en son çıkan yeni sürümlerle düzgün bir şekilde çalışabiliyor.

Messenger Plus! Live

Windows Live Messenger 2009 (MSN 9) uyumlu Messenger Live! Plus’ın son sürümü; çoklu pencere açma, renkli isim yazmak, konuşma gizleme vb. kullanışlı ek özellikler, eğlenceli iletişim, yeni animasyonlar ve kişiselleştirme seçenekleri sağlar.

NOT: Kullanımdan kaldırılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Msn Winamp Plugin

Winamp’ta dinlediğiniz şarkıları MSN Messenger’ın “Ne Dinliyorum” özelliği sayesinde göstermenize olanak tanıyan bu yamayı hemen indirmek için buraya tıklayın.

Messenger programınızı çok daha geniş özelliklere sahip olarak kullanmak istiyorsanız bu eklentiyi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca messenger’ı daha kişisel hale getirmek ve arkadaşlarınıza şakalar yapmak için de kullanabileceğiniz bir eklenti olan Messenger Discovery Live ile kimlerin sizi silip engellediğini de görebilirsiniz.

Msn Checker Sniffer

İnternet ağınızdaki bilgisayarların tüm MSN konuşmalarını alabilir, kaydedebilir, engelleyebilirsiniz.

MSN Webcam Recorder

MSN Webcam Recorder, MSN, Yahoo Messenger, AIM, ICQ gibi mesajlaşma programlarındaki video konferanslarınızı sesleriyle beraber kaydeder.

En İyi Msn Messenger Eklentileri ve Yamaları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.