En Popüler Facebook Oyunları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Online Facebook Oyunları

Şimdi sizlere Facebook oyunları arasından en popüler olanları tanıtacağım. Facebook oyunlarının hem internet üzerinden hemde mobil platformlar üzerinden oynanabilen bir çok farklı versiyonu bulunmakta. Bende sizlere internet üzerinden en çok oynanan ve en çok beğenilen online Facebook oyunlarını vereceğim.

Millionaire City (Online)

Millionaire City adlı Facebook oyunu ile kendi istekleriniz doğrultusunda bir şehir inşa edebilir ve bu şehri her geçen gün biraz daha geliştirebilirsiniz. Yaptığınız evlere yerleştireceğiniz kiracılar ve bu kiracılardan toplayacağınız kiralar ile para kazanabilirsiniz.

Tıkla ve oyna: Millionaire City

 CastleVille (Online)

Facebook’un en popüler oyunları arasındaki CastleVille, kısa bir süre önce yayınlanmış olmasına rağmen kullanıcı sayısını günden güne artırıyor. Renkli karakterleriyle Facebook kullanıcılarını kendine bağlayan oyunda amacınız kendi krallığınızı kurmak ve yönetmek.

Tıkla ve oyna: CastleVille

Top Eleven (Online)

Top ElevenNordeus firması tarafından geliştirilmiş ve Facebooküzerinde çevrimiçi oynanabilen en popüler ücretsiz menajerlikoyunlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Her menajerlik oyununda olduğu gibi Top Eleven’da da takımımızı kurduktan sonra, zorlu futbol maçlarında takımımıza verdiğimiz taktiklerle başarıdan başarıya koşmaya çalışıyoruz.

Tıkla ve oyna: Top Eleven

En Popüler Facebook Oyunları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.