En Uzun Pil Ömrüne Sahip 7 İnçlik Tabletler Sıralaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

En uzun ömürlü tabletler

Mobil dünyanın yeni oyuncakları olan tabletler özellikle akıllı telefonlara nazaran sundukları uzun ömürlü pilleri ile dikkat çekiyor. Fakat bu pil ömürleri laptoplara nazaran çok iyi olsa da yine sizi yarı yolda bırakabilir. Peki pil ömrü en iyi tabletler hangileri diye hiç merak ettiniz mi? Eğer tabletinizin pil ömründen memnun değilseniz yada yeni bir tablet almayı düşünüyorsanız bu soru sizinde aklınıza gelmiş demektir.

Oyun oynarken, film izlerken yada işinizi yaparken pil ömrü bakımından sizi yarı yolda bırakmayacak 7 inçlik tabletler hangileri diye merak edenler için Which? adlı teknoloji sitesi güzel bir test yapmış. Şimdi Which? adlı teknoloji sitesinin yapmış olduğu pil ömrü testine birlikte göz atalım.

7.9 inç ve altındaki tabletlerin pil ömürleri

Testin yeterince adil olmasın için tabletleri boyutlarına göre ve tüm cihazların ekran parlaklaklığı 200 nite ayarlanmıştır.

En Uzun Pil Ömrüne Sahip 10 İnçlik Tabletler Sıralaması

7.9 inç ve altı tabletlerdeiPad mini, Amazon’un Kindle Fire HD modelinin 3Google‘ın Nexus 7 tabletinin ise neredeyse 4 saat üstünde pil ömrü sunduğunu belirtelim. Bu kategoride abisi gibi başarılı bir pil ömrü sunamayan Amazon Kindle Fire ve Samsung‘un Galaxy Tab 2 7.0 modeli ortalamanın altında kalarak hayal kırıklığı yarattı.

En Uzun Pil Ömrüne Sahip 7 İnçlik Tabletler Sıralaması
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.