ES File Explorer – Android İçin Dosya Yönetim Uygulaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

ES File Explorer İle Dosya Yönetimi

Dosya yönetimi arşivlenen bilgiler arasında istenenler ulaşmanın kolaylaşmasını sağlar. Tabi bu kısa tanıma eklenecekler  olabilir.

Cep telefonları bilgisayarlarda olduğu gibi işletim sistemi başlamalarıyla yapabildikleri arttı. Yani daha yetenekli hale geldiler. Hal böyle olunca doğal olarak depolayıp işleme alabildikleri verilerde arttı. Verilerin artması ile çekilen bir fotoğrafın yada herhangi bir uygulamaya ait dosyaların aranması oldukça zor hale geldi. Düşünün bir yüzlerce klasör arasında ( bu sayı abartılı gelmesin cihazın hafıza miktarı ile ilgili sonuçta ) istenenlere ulaşmak epey zaman alan zorlayıcı bir iş.

Eğer Android kullanan bir telefonunuz varsa tam size göre bir yazılımdan bahs edeceğim. Bahsi geçen uygulama aynen bilgisayardaki dosya gezgini gibi çalışarak istediğinizi bulmanızı sağlıyor. Uygulamanın adı  ES File Explorer . Bilgisayar kullananların aşina olduğu bir isim Explorer 😀 .Uygulama oldukça yetenekli sadece doküman aramakla kalmıyor aynı zamanda klasörleri, serverleri, Ftp yada Lan gibi ortamlarıda arayabiliyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız: ES File Explorer

ES File Explorer – Android İçin Dosya Yönetim Uygulaması
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.