Eski Telefondan Windows Phone Telefona Kişileri Aktarma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kişileri Eski Telefonunuzdan WP Telefona Aktarın

Eski telefonunuzdaki kişileri Windows Phone telefonunuza aktarmak mı istiyorsunuz? Eski telefonunuzda kayıtlı olan kişileri yeni telefonunuza nasıl aktaracağınız daha çok telefonunuzun modeline göre değişir. Eğer kişileriniz SIM kartta kayıtlı ise işiniz kolay demektir.Ama böyle değilse ve operatörünüze bağlı olarak telefonunuzda SIM kart yoksa iş değişir.

SIM kart kullanıp kullanmadığınızı anlamak için, telefonunuzun arkasındaki pil kapağını çıkarın ve şuna benzeyen bir kartın olup olmadığına bakın:

Not

Bazı telefonlar standart boyutlu SIM kart kullanır, bazıları da daha küçük olan “mikroSIM” kullanır. Farklı türleri kullanan telefonlar arasında geçiş yapacaksanız, kişilerinizi aktarma seçenekleri hakkında cep telefonu operatörünüze başvurun.

Kişileri bir SIM karttan içeri aktardığınızda, otomatik olarak telefonunuzdaki Microsoft hesabınıza aktarılırlar. SIM karttan silinmezler. Henüz Microsoft hesabı ayarlamadıysanız, kişileriniz telefonun hafızasına kaydedilir. Microsoft hesabını daha sonra ayarlarsanız, telefonunuzdaki kişiler otomatik olarak buraya aktarılır.

Kişileri SIM Karttan Aktarma

  1. Kişilerinizin bulunduğu SIM kartı yeni telefonunuza takın.

  2. Başlangıç ekranında Kişiler’e dokunun.

  3. Daha fazlası’na dokunun ve ardından Ayarlar’a dokunun.

  4. SIM kişilerini içeri aktar’a dokunun ve yönergeleri izleyin.

Notlar

  • SIM kişilerini içeri aktar düğmesinin soluk görünmesi, içeri aktarma işleminin devam ettiği ya da SIM kartınızda depolanan kişi olmadığı anlamına gelir.
  • Kişileri farklı yerlerden (bilgisayarınız veya bir çevrimiçi hesap gibi) içeri aktarma hakkında bilgi edinmek için,
  • Kişileri SIM karttan Windows Phone’a kaydedebilirsiniz, ancak kişileri Windows Phone’dan SIM karta kaydedemezsiniz.

Kişileri SIM kartı olmayan bir telefondan içeri aktarmak için

Eski telefonunuz SIM kart kullanmıyorsa endişelenmeyin; kişileri eski telefonunuzdan yenisine alabilirsiniz. Farklı cep telefonu operatörleri bunu yapmak için farklı yöntemler kullanır; bu nedenle cep telefonu operatörünüzün aktarıma yardımcı olması gerekir. Şirketin web sitesine bakın, destek numarasını arayın veya yardım almak için bir mağazaya uğrayın.

Eski Telefondan Windows Phone Telefona Kişileri Aktarma
3 (60%) 5 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.