Facebook İçin Angry Birds Star Wars Oyunu Çıktı!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kızgın Kuşların yıldız Savaşları Versiyonu Facebook’da

Angry Birds oyununun son versoyunu olan ve yıldız savaşlarını konu alan Star Wars oyunu mobil platformlardan sonra PC ve Mac için de çıkmıştı. Angry Birds Star Wars oyunu şimdide dünyanın en popüler sosyal ağı olan Facebook için de geldi. Angry Birds Star Wars oyununu artık Facebook üzerinden  de oynayabilirsiniz.

Angry Birds Star Wars oyununun beta sürümü Facebook’da yerini aldı. Böylece Angry Birds Star Wars ile birlikte ikinci bir Angry Birds oyunu Facebook kullanıcılarna sunulmuş oldu.İlk oyun olan Angry Birds Friends oldukça başarılı olmuştu.

Oyun mobil platformlardan Facebook‘a taşınırken birçok değişikliğe de uğramış durumda. Facebook’un sosyal ağ olduğunun farkına varan Rovio,Angry Birds Star Wars ile arkadaşlarınızla kapışabileceğiniz bir oyun yaratmış durumda.

Oyunda toplanan puanlar ve yıldızlar sizi bir sıralamanın içerisine sokuyor ve bu da arkadaşlarınızla kıyasıya bir mücadele içerisinde olmanıza izin veriyor diyebiliriz.

Eğer oyunu oynamak istiyorsanız, bu linki kullanarak Star Wars Angry Birds’ün Facebook sürümüne ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Facebook İçin Angry Birds Star Wars Oyunu Çıktı!
2.7 (54.29%) 7 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.