Facebook Messenger İle Sesli Mesaj Gönderme (Resimli Anlatım)

5
Sponsorlu Bağlantılar

Sesli Mesaj Gönderin

Android ve iOs işletim sistemli akıllı telefonlar için Facebook tarafından geliştirilen Facebook Messenger’da artık sesli mesaj da gönderebilirsiniz. Facebook Messenger’a gelen yeni güncelleme ile birlikte sesli mesaj gönderme özelliği de uygulamaya eklenmiş oldu.

Sesli mesaj göndermek isteyenler 1 dakikalık ses kaydı yapıp mesaj olarak gönderebiliyor.Tek yapmanız gereken uygulamayı açıp herhangi bir arkadaşımız ile konuşmanıza girmektir. Daha sonra mesaj yazma kısmının solunda yer alan “+”işaretine tıklıyoruz ve yeni çıkan ekranın sağ kısmındaki mikrofon işaretine basmamız gerekiyor.

Mikrofona bastığımızda mesajınızı kaydetmek için kullanabileceğiniz kırmızı kayıt butonu yer alıyor ve mesajınızı kaydettiğiniz süre içerisinde bu butona basılı tutmanız, kaydınız bittiğinde ise elinizi butondan çekmeniz gerekiyor. Eğer görsel olarak incelemek isterseniz aşağıda geçmeniz gereken adımları görebilirsiniz.

Android için indir: Facebook Messenger

iOS için indir: Facebook Messenger

Facebook Messenger İle Sesli Mesaj Gönderme (Resimli Anlatım)
3.3 (65.45%) 11 oy
Sponsorlu Bağlantılar

5 Yorum

  1. Arkadaşlar messengerdan facede ekli olmayan bir arkadaşa mesaj atıyorum giden mesaj yanında yuvarlak içi boş daire içinde tik var yani iletildi anlamında. Ancak sorum şu ki messenger ana sayfasında kişinin karşısında geri ok işareti var ne demek olduğunu bilen var mı mesaj gitti mi geri mi geldi hata mı var anlamadım lütfen bilen bir arkadaş cevaplarsa çok sevinirim geri ok ne anlama geliyor Teşekkürler

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.