Facebook Messenger Tam Sürüm İndir

0
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger’ı Ücretsiz İndirin

Bu haberde yeni bir şey yok diyenler olacaktır çünkü Facebook messenger zaten kullanılıyordu. Ancak kullanılan yazılımın tam sürümü değildi. Dolayısı ile Facebook’taki bir kısım veriler ulaşılabiliniyordu üstelik tarayıcı yazılımınızın açık olması gerekiyordu. Tam sürümde işte bu türden zorunluluklar kalkıyor sadece messenger yazılımı ile bir çok işlemi yapmak mümkün oluyor.

Facebook. Messenger, msn, mesajlaşma

Facebook dünyanın her tarafında büyümeyi hedeflemekte. Her geçen gün kullanıcılarına yepyeni hizmetler sunarak bu amacına ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Kullanıcılarına sunduğu bir hizmet te Facebook messenger. Gerçi bu uygulamanın kısıtlı bir sürümü geçen aylarda piyasaya çıkmıştı ama son sürümü kısıtlamaları kaldıracak.

Örneğin tam sürümde hesabınıza gelen mesaj,duyuru yada arkadaşlık tekliflerini yönetebileceksiniz. Belirtilen işlemleri yapabilmek için internet tarayıcı yazılımınızın açık olması gerekmiyor. Tüm bunlara ek olarak yazılım sadece pc için değil mac platformu için de piyasaya çıkacak. Böylece daha geniş kitlelere ulaşabilmek mümkün olacak.

Facebook Messenger Tam Sürüm İndir
4.7 (93.33%) 3 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.